TikTok yasaklanmalı mı?

TikTok'un platform olarak yasaklanması aşırı saçma olur.

Platformdaki "değişik" kitle hakkında bir şey yapılabilir ama bunu platformun yapması lazım. Zamanında veri çalmak yüzünden bazı ülkelere yasaklanmış bir platformun kullanıcılarını korumaya çalışacağını düşünmek biraz abartı olur.

Özetle TikTok biraz zor düzelir.

Keşke yasaklansa IQ seviyesi düşük insanlar ve onların tayfası ikide bir YouTube trendlerine girip durmaları bir de şarkı çıkarmıyorlar mı bir de üstüne para kazanıyorlar afedersiniz bir yerlerini gösterip bir yerlerini sallayarak yasaklanmalı

Bunun sayesinde çoğu ergenin ne kadar fuzuli işlerle uğraştıklarını, beğenilme, popülerlik uğruna her iğrençliği yapmaya potansiyelleri olduğunu gördük. Hal böyleyken bunu yasaklasan ne olur; esas sorun eğitim ve ahlak iken.

Her suistimalin çözümü yasak değildir bence. Hatta çoğunun değildir. IQ seviyesi kromozom sayısından az olan arkadaşların videolarını kimse izlemezse onlar da bir süre sonra yapmayı bırakır. Biz de keyfimize bakarız.
Bu gidişle izlenmeleri artıyor böyle olmayacak gibi
Instagram keşfetten soğudum. Yazılı videolardan, şarkılardan soğudum. Hepsi bu TikTok yüzünden. Kaldırılması lazım.

Mama vilici mesela bir de insanın diline takılmıyorlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı