Tipinizden nefret etmek

manhuntcu

Hectopat
Makaleler
7
Oldum olası tipimi beğenmedim, bu yüzden intihar etme düşüncesindeyim. Estetik olayım diyorum ama çok para. Ergen değilim. Ne kilolu ne zayıf bir insan değilim. Kilom, boyum gayet yerinde. Kimsenin lafına aldanıp bunları yazmıyorum. Tipimi kendim zaten beğenmiyorum. Kız arkadaşlarım da oldu birbirinden güzel ama bunlara rağmen aynaya baktıkça kendime küfür edip intihar etme isteği duyuyorum. Doktor için randevu aldım ama yapacağı şey ilaç yazmak falan olacak. Bunun sorunumu çözeceğinden emin değilim çünkü aynaya baktıkça yine o istek geliyor. Aynalara küseyim diyorum ama ne yapsam ayna kendisi beni buluyor. Bir şekilde tipim ile yüz yüze geliyorum. Tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

nychta9

Decapat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Bende beğenmiyorum, ama çevrem beğeniyor. Aynalara oldukça az bakın.

Ayrıca saç, sakal ve bıyığın da önemi var. Kendinize en uygun modeli seçin, bu bir nebze içinizi rahatlatır.

hadwiger

Kilopat
Makaleler
48
Yer
9. Ana Jet Üssü
Sanırım benim gibi Micheal Jackson hayranısınız. Şahsen ben kendisinin 2009'lu yıllar, yani en çok estetiğe sahip olduğu yıllardaki halini beğenmiyorum. Estetik yaptıracaksanız burnunuza yaptırın. Ben de çok çirkinim, burnum kocaman. Siz daha şanslısınız, sevgiliniz bile olmuş. Ben arkadaşlarım arasında hep en çirkin olarak bilinirdim, hala öyleyim. Bence siz bir tık kendinizi çirkin görüyorsunuz.

Yukarı