TLauncher virüs mü?

Felicio

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba TLauncher virüslüymüş galiba şu an format atıyorum ancak USB ile değil Windows'un kendi format şeyinden bu yeterli midir?

%AppData klasöründeki .minecraft ve .t.launcher klasörünü silebilirsiniz. Ben Reddit'ten araştırdım.
1674234345304.png

Bence bunun virusunden kaçmanın tek yolu format. Bir şeyler olmadan format atmanızı öneririm. Çünkü bu cevap hiç de güvenilir değil:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yabancı birinin videosu anlıyorsanız bunu izleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Bence bunun virusunden kaçmanın tek yolu format. Bir şeyler olmadan format atmanızı öneririm. Çünkü bu cevap hiç de güvenilir değil:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yabancı birinin videosu anlıyorsanız bunu izleyebilirsiniz.

Hocam bence Java ve tl*uncher ı program ekle veya kaldırdan silip, %appdata%, program files, program dosyaları (X86)dan Java ve tl*uncher ve Minecraft ile alakalı her şeyi silmek yeter bence.

Formatlama hiçbir şey olmayacak. Yalan atıyorlar, ayrıca Java'yı yüklerken belirtiyor TELauncher kendi sitesinden yükleyeceğini ve zorunlu kılmıyorda ve Minecraft için yeterli olan Java sürümünü indiriyor.
Ve ayrıca önceden ben bir iki bakmıştım, TELauncher'ın kendi sitesinde Java indirme sayfası vardı oradan inceleden baktım Java'ya ait bir indirme linki vardı. Yılların yazılımı. Diğeri ise oyun kodlarında anti virüsü değiştiriyor demişler olm yazılım açık kaynak kodlu değilki nereden biliyorlar. Kötülmenin anlamı yok bence. yanlışım varsa düzeltin.

Arkadaşlar Ona kalsa tiktokda bile bu olay var yani kaynak kodlarının içersinde tiktoka aid olmayan kodlar.Aslında java yı silib (ve tllauncheride) TlLegacy indire bilirsiniz.Ama buda aklınızda bulunsunki eğer tllegacy yı pöpüler yaparsak o da gizlice bu işlere el atacakdır

Yeter aga ne bu Tilauncher'dan çektiğimiz. Virüs mirüs yok işte kasmayın. Anlıyorum bilgi için açıyorsunuz konuları ama bugün 20. tilauncher konusu olabilir. (t Launcher yasakmış tilauncher yazdım)

Artı -1 Eksi
Yazılımın Java açık kaynak kodunda virüslü olduğu gözküküyor şu ana kadar bir şey olmamış olabilir ancak bu olmayacağı anlamına gelmez.

Daha sonra yaşamayacağın anlamına gelmez.

Manicraft oynamanın başka yolu yok ben pek oynamam ama virüs bulaşmadi bana uzun vadede de bulaşacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı