TLauncher virüslü mü?

Selam. Tlahuncerde çıkan virüs haberlerinden sonra biraz bakayım dedim tlahunceri 1-2 ay önce silmiştim Game Pass aldığım için. Kaspersky'la tam tarama yaptım bir şey çıkmadı ama yine de virüs bulaşmış olabilir mi? Bilgisi olan biri yazarsa çok mutlu olurum.

Evet Reddit forumunda bile virüslü olduğu kanıtlandı. Burada nasıl antivirüs programlarına yakalanmadığını anlatıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

USB ile sistemi yeniden kur buradada en güvenli crack titan Launcher'i kur. Home - Titan Launcher

Ve bu sözümü geri alıyorum. Virüs olduğunu öğrendim. Virüs demeyelim de casus barındıorıyor
Ortada herhangi bir virüs veya kanıt yok. O videodaki kanıtlar gerçek değil. Kaç gündür bu forumda bunun konuları dönüyor. Java ve kodlar incelendi, sıkıntı yok hiçbirinde.

Evet Reddit forumunda bile virüslü olduğu kanıtlandı. Burada nasıl antivirüs programlarına yakalanmadığını anlatıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

USB ile sistemi yeniden kur buradada en güvenli crack titan Launcher'i kur. Home - Titan Launcher
Siz nasıl bir kafasınız. 1 yıl sonra da titan launcher virüslü deseler team ext. launcher kur diyeceksiniz arkadaş. Korsandan korsana önermek nedir ayrıca bu iddiaların gerçeklik payı olmadığı bu forum dahil çoğu forumda kaynak kodları incelenerek çürütüldü. Yuukrp videosuda bir reklamdan ibaret. Tlegacy'nin sitesi güvenilir bir site değil malwarebytes bunu doğruluyor. Korsanı kötüleyip korsan önermek keşke ban sebebi olsa.

Siz nasıl bir kafasınız. 1 yıl sonra da titan Launcher virüslü deseler Team ext. Launcher kur diyeceksiniz arkadaş. Korsandan korsana önermek nedir ayrıca bu iddiaların gerçeklik payı olmadığı bu forum dahil çoğu forumda kaynak kodları incelenerek çürütüldü. Yuukrp videosuda bir reklamdan ibaret. Tlegacy'nin sitesi güvenilir bir site değil Malwarebytes bunu doğruluyor. Korsanı kötüleyip korsan önermek keşke ban sebebi olsa.

Hocam olay o zaten. Büyük ihtimalle tlahunceri gömüp onu popüler etmeye çalışıyorlar ama zaten hepsi virüslü değil mi? Bedava peynir fare kapanında olur gibi :D

Çoğu youtuber virüsü olduğunu söylüyor ancak ben pek sanmıyorum. Bilgisyarımda bir sürü av var hiç biri bir sorun algılamadı. Yuukrp videosunda bahsedilen t legacy i indirmeyin adamların bir sitesi bile yok adam akıllı. Oradan kapacağınızı gidip varsa da tlauncherden kapın daha iyi.

Virüs yoktur. Hatta yeni güncellemeyle müşteri güveni kazanmak için artık orijinal siteden indirir. Söz konusu kanıtlar sadece program hata verdiğinde kendi sitesinden indirmesini sağlıyor. Bununda virüse bağladılar. Aynen antivirüs bulamaz zaten o kadar kötüler.

Geri
Yukarı