TLauncher virüslü mü?

Aşırı kafam karıştı, herkes farklı bir şey sunuyor. Virüs mü değil mi şimdi 38 sayfalık bir konu gördüm az önce.
Virüs değil, şu 4 sayfalık konuyu inceleyin. Her şey kanıtlarıyla mevcut.

Aşırı kafam karıştı, herkes farklı bir şey sunuyor. Virüs mü değil mi şimdi 38 sayfalık bir konu gördüm az önce.

Ortada net bir şey yok. Tekrardan söylüyorum. 16 yaşında bir çocuğum yaptı manipüle. Sakin olun zaten başka uygulama verilerinizi çalmıştır şu ana kadar. Konu kilitlensin artık 3 oldu.

Bu konuyu ilk yuukrp'dan gördüm içime bir şüphe düştü. Yuukrp'un dediğine göre hava farklı yerden iniyor ve her şey onun içinde dönüyormuş. Ancak yine yuukrp'un videodan sonra attığı bir gönderiye göre yeni güncellemeyle artık havayı kendi sitelerinden indirmiyorlarmış.

Dosya Ekleri

• IMG_20230123_000429.jpg
    IMG_20230123_000429.jpg
    102,2 KB · Görüntüleme: 81
Bu konuyu ilk yuukrp'dan gördüm içime bir şüphe düştü. Yuukrp'un dediğine göre hava farklı yerden iniyor ve her şey onun içinde dönüyormuş. Ancak yine yuukrp'un videodan sonra attığı bir gönderiye göre yeni güncellemeyle artık havayı kendi sitelerinden indirmiyorlarmış.
Kendi sitesinden inen Java'da da herhangi bir virüs yoktu. O adamın dediklerine inanmayın, yanlış bilgiler veriyor, izlenme için çekilmiş bir video.

Bazı kişiler format atın diyor. O kadar abartılacak bir durum yok bence. 3,4 yıldır kullandım ben bu launcheri. Hiçbir sorunda yaşamadım. Bilgisayarda Malwarebytes var. Mining yapılıyor diyorlar. Bilgisayar aldığım ilk günkü ile aynı performansta. Kaspersky , Malwarebytes gibi antivirüs yazılımları virüs bulmadıysa hiçbir sorun olmaz. Adamlar hem antivirüse yakalanmayacak hemde gizliden mining yapacak bir virüs oluşturdularsa. Helal olsun ne diyeyim.

Yalan haberi yayan kişinin harbiden 14 yaşında olması cidden insanı güldürüyor :D. İnsanlar çocuklara kanar olmuş

Yani yıllardır ortada olan bir programın virüslü olduğu 14 yaşında bir ''Youtuber'' mı görüp gerçekleri ortaya çıkaracak ? Yıllardır onlarca antivüris programı tarafından taranmış bir exe'nin gizlenmiş virüse sahip olmasını beklemek cahillikten başka bir şey değildir.

Dosya Ekleri

• 1674424415440.png
    1674424415440.png
    2,5 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Yalan haberi yayan kişinin harbiden 14 yaşında olması cidden insanı güldürüyor :D. İnsanlar çocuklara kanar olmuş

Yani yıllardır ortada olan bir programın virüslü olduğu 14 yaşında bir ''Youtuber'' mı görüp gerçekleri ortaya çıkaracak ? Yıllardır onlarca antivüris programı tarafından taranmış bir exe'nin gizlenmiş virüse sahip olmasını beklemek cahillikten başka bir şey değildir.
Ben şuna çok şaşırıyorum. Neymiş spyware varmış neymiş mining yapıyormuş. Antivirüs programları neden algılamadı o zaman? Adamlar böyle virüs yapmada bu kadar beceriklilerse gitsinler virüs yapsınlar. Tonlarca zarara sokarlar herkesi. Diğer virüsler yapamadıda bunlarmı yapacak Allah aşkına.

Arkadaşlar bende virüs degildir diye düşünüyorum virüs programım Kaspersky ve hiç ti*launcherle ilgili bir sıkıntı olmadı. Ancak bir sorum var, virüs olsa bile internette yaptığımız harcamalardan kredi kartı bilgilerini alabilirler mi? Geçen gün babamın karttan şifre girmeden kod ile klavye aldım ve kart bilgilerinin calinmasindan korkuyorum. Steam vesaire telefondan şifre resetlerim. Yine de Java ve ti*launcher en ufak dosyasına kadar sileceğim ve Xbox Game Pass üzerinden oynayacağım.

Arkadaşlar bende virüs degildir diye düşünüyorum virüs programım Kaspersky ve hiç ti*launcherle ilgili bir sıkıntı olmadı. Ancak bir sorum var, virüs olsa bile internette yaptığımız harcamalardan kredi kartı bilgilerini alabilirler mi? Geçen gün babamın karttan şifre girmeden kod ile klavye aldım ve kart bilgilerinin calinmasindan korkuyorum. Steam vesayre telefondan şifre resetlerim . Yinede java ve ti*launcher en ufak dosyasına kadar sileceğim ve Xbox game pass üzerinden oynayacağım.
Almazlar alamazlar zaten kart bilgilerini. 3 yıldır kurulu bilgisayarda kaç kere alışveriş yaptım. Hiçbirşey olmadı.

Geri
Yukarı