TLOU II Remastered - No Return Mode "kalbi zayıf" olanlara tavsiye etmiyor

dleifteH

Centipat
Yer
Antalya
Daha fazla  
The Last of Us serisinin ikinci bölümünün remasterd versiyonundaki No Return Mode hakkında Nauhty Dog'un kıdemli karakter sanaçtısı Del Walker tarafından bir açıklama geldi. X'te (Twitter) yaptığı açıklamaya göre "kalbi zayıf" olanlara oynamalarını tavsiye etmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

No Return Mode hakkında birtakım şeylere değinen Walker, oyunun roguelike hayatta kalma mekaniklerine dayandığını ve silahların yükseltilerek ilerlenebildiği kadar ilerlenebileceğini öne sürüyor. Ancak ölündüğü zaman oyuna baştan başlanması gerektiğini de söylüyor. Dolayısıyla bu oynayış stresi arttırabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ancak ölündüğü zaman oyuna baştan başlanması gerektiğini de söylüyor. Dolayısıyla bu oynayış stresi arttırabiliyor.
Oyunda ölmek için ilk defa oyun oynuyor olman lazım, yapay zekaları aşırı iyiymiş gibi böyle bir mod sunmaları komiğime gitmedi değil. Elbette kötü bir oyun demiyorum ama yapay zekalarının kötü olduğu bariz bir gerçek.

Oyunda ölmek için ilk defa oyun oynuyor olman lazım, yapay zekaları aşırı iyiymiş gibi böyle bir mod sunmaları komiğime gitmedi değil. Elbette kötü bir oyun demiyorum ama yapay zekalarının kötü olduğu bariz bir gerçek.
Ben yapay zekanın aksiyon oyunları açısından gayet yeterli olduğunu düşünüyorum bir de oyunun zorluk seviyesi yapay zeka üzerinde etkili diye biliyorum mesela normal zorlukta silah boşa düşünce bi tepkileri olmuyo ama zor ve üstünde silahın boş olduğunu duyunca siperden çıkış sana saldırıyolar ama gizlilik konusunda hard gizlilik oyunlarına göre zayıf ama ben güzel bir iş çıkarabileceklerini düşünüyorum

Bu arada yapay zeka çok kötü değil diğer oyunları eğer oynadıysanız

The Last of Us serisinin ikinci bölümünün remasterd versiyonundaki no return mode hakkında nauhty Dog'un kıdemli karakter sanaçtısı del walker tarafından bir açıklama geldi. X'te (Twitter) yaptığı açıklamaya göre "kalbi zayıf" olanlara oynamalarını tavsiye etmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

No return mode hakkında birtakım şeylere değinen walker, oyunun roguelike hayatta kalma mekaniklerine dayandığını ve silahların yükseltilerek ilerlenebildiği kadar ilerlenebileceğini öne sürüyor. Ancak ölündüğü zaman oyuna baştan başlanması gerektiğini de söylüyor. Dolayısıyla bu oynayış stresi arttırabiliyor.

Vahşet mi olacak yani. Öyleyse çok iyi iki kelle alak ya.

Oyunun yapay zekası gayet yeterli.

@xwa @emirtanrıverdi attığınız emojilere göre oyunu yüksek zorlukta oynamadiginizi düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı