Tofaş Doğan 500.000₺

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 84
  • Görüntüleme 13B
İsteyen istediği fiyatı yazsın arkadaş, nedir bu almayacak olanın eleştirme sevdası. Sen bir ürün satarken alıcının istediği fiyata mı satıyorsun? İyi o halde ikinci el kategorisinde her şeyi 10 ₺'ye alıyorum ben, satıyor musunuz? Yok. Bu araç sahibi de belli ki zaten troll amaçlı ilan açmış. Kimse bu fiyata bu aracı almaz yani.
Kardeş dagla geçiyoruz. Bir tane Mercedes soldan girse arabayı 2'ye bölecek. Bu fiyat neyine ki? Biz de dalga geçiyoruz zaten. Merecedes-Benz, BMW ve Volvo oturmuş bu adamın niye 500.000 TL'ye fiyat sunduğunu tartışmıyorlar.

İnsanların kendi parasıyla ne yapacağı konusunda akıl verilmesine "normalde" ayar oluyorum ama dayanamıyorum. Demeden duramayacağım; bu arabaya bu parayı veren enayiyi ibret-i alem için boydan boya bu arabanın tavanına oturtup çıplak gezdirmek lazım.
Hocam genelde kumardan yada ordan buradan parayı bulan kişiler alıyor. Bu baya abartı olmuş ama genelde 100K bile stock olan modellerini geri zekalı zenginlerin aldığı oluyor.
Böylelerinin kafalarına deri yapıştırılarak ölüme terk edilmesi gerekiyor. Barajdan içtiği su haram.

Geri
Yukarı