TOGG, 953 bin TL'den satışa sunulacak. Ön siparişler 16-27 Mart tarihleri arasında alınacak

Halk arabası falan filan diyenleri pek anlayamıyorum. Hiçbir zaman bu amaçla yola çıkmadı ki bu araba? Eleştireceğiniz şey bu araba olmamalı, alım gücümüz olmalı. Ve madem yerlilikle, halkın alamayışıyla bu arabayı eleştireceksiniz o zaman buyrunuz siz yapınız, alalım. Sadece bomboş eleştiri kültürünüzden nefret etmeye başladım artık, midem bulanıyor gerçekten ülkeden. Bir her şeyi savunanlar bir de her şeyi eleştirenlerin arasında kaldık, çıkamıyoruz. Kimse bir şey yapmıyor.
Arkadaşım kimse arabaya berbat demedi? araba iyi hoş da ben binemeyecek isem neden benim yerli arabam diyor insanlar, bana kalırsa haklılar, tamam bu elektrikli ve ucuz olmayan bir modeli olsun, ucuz olanı da minimum 500 - 600 bin TL olacak o paraya başka ülkelerin de arabaları var benim ürettiğim aracın artısı nerede kaldı? alım gücümüz düştü bu bir gerçek ancak insanlar da sıkıldı ve bitkin durumdalar, eleştirmek güzeldir ancak mantıklı bir şekilde eleştirmek daha güzeldir.

Halk arabası falan filan diyenleri pek anlayamıyorum. Hiçbir zaman bu amaçla yola çıkmadı ki bu araba? Eleştireceğiniz şey bu araba olmamalı, alım gücümüz olmalı. Ve madem yerlilikle, halkın alamayışıyla bu arabayı eleştireceksiniz o zaman buyrunuz siz yapınız, alalım. Sadece bomboş eleştiri kültürünüzden nefret etmeye başladım artık, midem bulanıyor gerçekten ülkeden. Bir her şeyi savunanlar bir de her şeyi eleştirenlerin arasında kaldık, çıkamıyoruz. Kimse bir şey yapmıyor.

Hocam mesele alamamak değil. Bence gayet iyi bir girişim bu TOGG. Ancak C-SUV ile çıkması bence doğru olmadı.

Bu ülke Sportback ve Sedan araç cenneti. SUV yerine bunlarla başlardım ben. İlk amacım ülke içerisinde tutunarak rekabetçi olurdum. Bu fiyatlara Tesla mı TOGG mu deseniz ben TESLA alırım.

Dileyen vatan haini olarak beni linçleyebilir.

9 yıl 4 ay sonea eğer fiyatı X10 olmazsa 'belki' düşünülebilir. 😁😁😁

Hocam mesele alamamak değil. Bence gayet iyi bir girişim bu TOGG. Ancak C-SUV ile çıkması bence doğru olmadı.

Bu ülke Sportback ve Sedan araç cenneti. SUV yerine bunlarla başlardım ben. İlk amacım ülke içerisinde tutunarak rekabetçi olurdum. Bu fiyatlara Tesla mı TOGG mu deseniz ben Tesla alırım.

Dileyen vatan haini olarak beni linçleyebilir.

Adamlar bilerek kendilerini göstermek adına Tesla ayarında en yüksekten başladılar. Diğer türlü herkes bunu mu ürettiniz diye dalga geçecekti. Bundan sonrasında daha alt modeller çıkacaklar.

Aga dürüst olalım bu segmentte ve özellikte bir arabayı 50k dolara satıyorlarsa ve kalite-işçilik anlamında iyiyse sudan ucuz. Tamam herkes alamayacak ben de dahil, ama ileride alabileceğim inşallah işim ilerledikçe. En çok ucuz binek araçlarını bekliyorum lansmanda tanıttıkları, o 500-700 bandında olur fazlasıyla ulaşılabilir olacaktır.

Aga dürüst olalım bu segmentte ve özellikte bir arabayı 50k dolara satıyorlarsa ve kalite-işçilik anlamında iyiyse sudan ucuz. Tamam herkes alamayacak ben de dahil, ama ileride alabileceğim inşallah işim ilerledikçe. En çok ucuz binek araçlarını bekliyorum lansmanda tanıttıkları, o 500-700 bandında olur fazlasıyla ulaşılabilir olacaktır.

Diğer modellerin tarihi belli mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı