TOGG alacak mısınız?

Param olursa alırım. Keşke daha uygun fiyata, şehir içi kullanımı olan bir model daha olsaydı. Çinliler gibi bisiklet yapar gibi elektrikli araç yapıp satmakta.

Bütün aileye birer tane almayı düşünüyorum. İlk okula giden kardeşime de alacağım büyüyünce sürer.

Orta vadede TOGG ya da başka herhangi bir elektrikli otomobil almayı düşünmüyorum. TOGG özelinde düşünürsem güvenilirlik ve servis gibi şeyler muallak durumdayken tüm paramı ona vermezdim. Bunun dışında elektrikli otomobillerin uzun vadedeki pil değişimleri de inanılmaz maliyetli.

Dünya'da sayılı zenginlerden olsam gene de elektrikli bir araç tercih etmezdim. Nedenine gelirsek 300-400 KM gidiyoruz iyi hoş ama bu kadar güçlü bir pili şarj etmek de 4-6-8-12 saat alabiliyor bu da zenginler için zaman kaybı demekdir doğal olarak.

Dünya'da sayılı zenginlerden olsam gene de elektrikli bir araç tercih etmezdim. Nedenine gelirsek 300-400 KM gidiyoruz iyi hoş ama bu kadar güçlü bir pili şarj etmek de 4-6-8-12 saat alabiliyor bu da zenginler için zaman kaybı demekdir doğal olarak.
Dünyanın sayılı zenginlerinden olursan, o aracı sen değil birileri, insan veya robot olabilir, şarj eder. Sana da sadece keyifle sürmek kalır, istediğin zaman aracın sürersin.

Dünyanın en zengin adamı olma hayalini kuruyorsun ama altyapı fakir kalıyor. 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı