Ton balığı ve protein tozu birlikte zehirler mi?

ofsaytkaan31

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500, GTX 1650, 16GB RAM
Meslek
Öğrenci
1-2 saat önce ton balığı yedim ve az önce protein tozu içtim. Protein tozunu suyla karıştırıp içtim. Zehirlenme riski var mıdır?

Spora yeni başladıysan protein tozu kullanma, kullanım olarak da sporun biter bitmez hemen içmen lazım! Daha sonraları içme faydadan çok zararı olur!

1 seneye yakın oldu hocam, spor sonrası kullanılmasının iyi olduğunu biliyorum ama harici kullanımının neden zararı olduğunu bilmiyorum, rica etsem anlatır mısınız?

1 seneye yakın oldu hocam, spor sonrası kullanılmasının iyi olduğunu biliyorum ama harici kullanımının neden zararı olduğunu bilmiyorum, rica etsem anlatır mısınız?

Spordan sonra kaslar yıkıma uğradığı için hemen sonra kullanmak iyidir, daha sonraları veya spora gitmediğiniz gün kullanımı profesyonel düzüyde sporcular için uygundur, normal bir sporcu için protein tozu yerine kaliteli beslenme daha uygundur, ileri derecede sporcu değilseniz spor harici kullanımda karaciğer ve böbreklerde hasara yol açabilir, karaciğerde yağlanma yapabilir ayrıca kas yerinede göbekde yapabilirsiniz!

Geri
Yukarı