Sadece ton balığı yenir mi?

390845

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bodrum
Merhaba,

Başlığa ne yazacağımı bilemedim. Balık yemeyi hiç sevmiyorum, tek sevdiğim balık ton balığı olabilir. Haftada 2-3 kez konserve ton balığı tüketerek almam gereken vitaminleri alabilir miyim? (Almam gereken vitamin derken balıktan almam gereken vitaminleri kastettim.)

Yazdıklarım saçma olabilir, cümleyi toparlayamadım ama anlarsınız. Vücudumu geliştiriyorum. Bu nedenle dengeli beslenmeye çalışıyorum, bol su içiyorum.

Teşekkürler.

Merhaba,

Başlığa ne yazacağımı bilemedim. Balık yemeyi hiç sevmiyorum, tek sevdiğim balık ton balığı olabilir. Haftada 2-3 kez konserve ton balığı tüketerek almam gereken vitaminleri alabilir miyim? (almam gereken vitamin derken balıktan almam gereken vitaminleri kastettim.)

Yazdıklarım saçma olabilir, cümleyi toparlayamadım ama anlarsınız. Vücudumu geliştiriyorum. Bu nedenle dengeli beslenmeye çalışıyorum, bol su içiyorum.

Teşekkürler.

Ton balığı cidden sağlıklı özellikle yağı ben günde 3 adet ton balığı tüketiyorum deadlift yaptığım için faydası cidden çok özellikle supplementlerle çok destekleyici oluyor.

Geri
Yukarı