Toplu Taşımada Bayanlara Yer Vermek

Sanırım İzban daha farklı. Burada yer vermek için kavga ediyorum yaşlılarla. En son yine ben oturuyorum. Ee İzmir bu.
Evet, kesinlikle öyle bir ayrımcılık yapmam ve çok da saçma. Sizin de saydıklarınız hariç kimseye yer vermek gibi bir şeyim yok. 30 dakika İzban 15 dakika metrodayım zaten.

Olaya farklı bir açıdan yaklaşmak istiyorum müsaadelerinizle,
Genellikle bu tarz durumlarla muhattap olmamak için sağlığım el verdiği sürece ya da yolculuk uzun sürmeyecekse ayakta gidip geliyorum fakat eğer oturmuşsam kendimce gerçekten buna ihtiyacım vardır. Bir kaç sefer yeltenip birilerine yer vermeye çalıştım, ''Biz yaşlı mıyız ki yer veriyorsun ? & Sonunda ! '' gibi cevaplar aldım. Bundan sonra da ayakta duramayan birini görene kadar yer vermemeye niyetliyim size de tavsiye ederim.

Sanırım İzban daha farklı. Burada yer vermek için kavga ediyorum yaşlılarla. En son yine ben oturuyorum. Ee İzmir bu.
Evet, kesinlikle öyle bir ayrımcılık yapmam ve çok da saçma. Sizin de saydıklarınız hariç kimseye yer vermek gibi bir şeyim yok. 30 dakika İzban 15 dakika metrodayım zaten.

İzban ve Metro'dan çok çekiyorum ben de. Her haftasonu Poligon'a gitmem gerekiyor. Metro doldukça acaba yer isteyen olacak mı ve iki saat açıklama yapacak mıyım diye içimi yiyorum...

Ama olmuyor. İzmir bu yönden güzel.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı