Torrent oyun indirdikten sonra masaüstünde ekran kartı %37'ye kadar çıkıyor

Nathan Draken

Picopat
Daha fazla  
Bitcoin mining işlerinden pek anlamam. Yazın aldığım sistemle malum siteden Torrent yolu ile oyun indirdim. Bazı arkadaşlarım mining yapıyorlar falan deyince performansa baktım. Masa üstünde genelde %3-5 falan ama bazen saniyelik 37 kullaniliyor. Mining yapılıyor olabilir mi veya RAT olabilir mi?

Bazen arada öyle kullanımda artmalar olabilir hocam, bu normal. Bende de oluyor.

İçiniz rahat etsin istiyorsanız Kaspersky indirip tam tarama yapabilirsiniz. Ayrıca oyunu nereden indirdiniz? Link vermeden isim söyleyin sadece.

Bazen arada öyle kullanımda artmalar olabilir hocam, bu normal. Bende de oluyor.

İçiniz rahat etsin istiyorsanız Kaspersky indirip tam tarama yapabilirsiniz. Ayrıca oyunu nereden indirdiniz? Link vermeden isim söyleyin sadece.

Şimdi ne için sorduğunuza bağlı hocam. Ben kendim Torrent kullansam da kesinlikle etik değil ekonomiden dolayı kullanıyorum. Böyle bir platformda da söylemem uygun olmaz.

Şimdi ne için sorduğunuza bağlı hocam. Ben kendim Torrent kullansam da kesinlikle etik değil ekonomiden dolayı kullanıyorum. Böyle bir platformda da söylemem uygun olmaz.
Siteyi inceleyip güvenilirliğine bakacağım da ondan :D Artık 800 TL üstü fiyatlarda korsana destek var, hangi oyunu indirdiniz?

Offline Steam hesapları varken Torrent indirilmez.
Asıl onlara para verilmez. Oyun şirketi zaten bir şey kazanmıyor, o hesabı yöneten kişi kazanacağını kazanıyor. Acayip mantıksız bir şey benim gözümde. Korsandan farksız, niye para veriyorsun ki? Git beleşini indir öyle yapacaksan.

Hayır uygun.
1698423992682.png

Cyberpunk 2077 ve FIFA23, FitGirl kullanıyorum hocam qbittorent ile. Çok Single Player birisi değilim zaten, o tarz oyunları PlayStationdan oynarım genelde.

Asıl onlara para verilmez. Oyun şirketi zaten bir şey kazanmıyor, o hesabı yöneten kişi kazanacağını kazanıyor. Acayip mantıksız bir şey benim gözümde. Korsandan farksız, niye para veriyorsun ki? Git beleşini indir öyle yapacaksan.

Bedava hesap dağıtan tonlarca site var ve virüs olmadan Steam üzerinden oynamak varken neden Torrent'den indirelim?

Bedava hesap dağıtan tonlarca site var ve virüs olmadan Steam üzerinden oynamak varken neden Torrent'den indirelim?
Offline oynayacaksak neden Steam hesapları ile uğraşalım? Getirisi ne olacak? Ayrıca yok öyle bir şey, kim bedavaya hesap dağıtsın? İyi misin sen? Kim bilir böyle şeyler yaptın da hangi bilgilerin çalınıyor şu anda.

Geri
Yukarı