Toshiba Qosmio F60-147 iAtkos ML2 Kurma Sonrası Sorun

İyi olur.. Şöyle birşey sorayım; ekran kextlerinden bazıları iAtkos ile aynı hataları gösterdi. Elma dan sonra Login ekranı gelecekken ekran kararıyor. Cihazın çalışması normal ama. Bu doğru çalışan sürücüden olmaz değilmi?

Doğru çalışan sürücü sorun çıkarmaz.. Dene bakalım natit kextleri eğer kernel panik verirse -x ile açarsın silersin natiti..

Intel HD Graphics:

Yonga Ailesi Modeli: Intel HD Graphics
Tür: GPU
Yol: PCIe
Yuva: Built In
PCIe Şerit Genişliği: x16
VRAM (Toplam): 128 MB
Satıcı: NVIDIA (0x10de)
Aygıt Kimliği: 0x0a2b
Revizyon Kimliği: 0x00a2
ROM Revizyonu: NVinject 0.2.2
Ekranlar:
Ekran:
Çözünürlük: 1024 x 768
Piksel Derinliği: 32 Bit Renk (ARGB8888)
Ana Ekran: Evet
Yansıtma: Kapalı
Çevrimiçi: Evet

Sadece yazı intel oldu. Grafikler aynı ağırlıkta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izle.. Multibeast kullanımı anlatıyo.. Derdine bir nebze olsun çare olabilir..

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzgün bir kurulum yapacağın sürüm olarak hazard snow leopard 10.6.2 öneriyorum... O da makinenle oldukça uyumludur. Ekran kartını ilk seferde tanır... Customize seçeneklerini düzgün yaptığında sorunsuz olacağını tahmin ediyorum denemek lazım... Mountain Liona gelince, eğer ekran sorunsuz çalışıyorsa Mountain Lionda bir iki ayarı değiştirmeyle çalıştırabileceğine eminim.

Yok forumlarda sorunlu olduğu geçiyor. En iyisi bir de bu önerdiğin sürümü denemek.. bi dünya yazılım buldum hiçbiri işe yaramadı :) Umarım olumlu sonuç alabilirim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı