Trendlere Arapça videolar girmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkes benim görüşümde olmak zorunda değil ama herkes herkesin görüşüne saygı duymak zorunda. Sen benimle bir diktatör gibi konuştun ve ortadaki saygıyı bitirdin. Bu arada sevindim çomar olduğunu kabul etmene.
Sana göre halkın büyük çoğunluğu çomar o zaman :) Bu kadar çomarın arasında harcanıyorsun ileri görüşlü, zeki ve doğru yoldaki insan. Bence git bu diyardan :D

Burası demokratik bir cumhuriyet ülkesi farkına varmayan arkadaşlar var galiba.

Trendlere de izleniyorlarsa çıkmak zaten en doğal haklarıdır.

Senin gibi çomarlarla uğraşmaktan bıktım artık. Gidin 17 sene daha vazelinsiz yiyin. Nasıl olsa ne kadar acırsa o kadar hoşunuza gidiyor değil mi?
Bu sisteme karşı çıkmayıp halinden memnun olan herkes çomardır!
Kendi fikirlerinizi biri kabullenmeyince onlara "çomar" gibisinden yakıştırmalar yapıp hoş olmayan kelimeler kullanmanız sizin fikri açıdan mücadele yapınızı ve insanlara bakış açınızı ortaya koyar. Bu bakış açısına ne anlatabilirsin ki?

Az bence perspektifi değiştirin ve dünyayı başka şekliyle görün. İnanın hayatınızda daha mutlu olursunuz.

Sana göre halkın büyük çoğunluğu çomar o zaman
Adsız.png

Evet, büyük bir kısmı çomar.

Bence git bu diyardan
Tartışmanın başlama sebebi bu. Halen devam ettiriyorsun. Bu ülkede kalıp kalmayacağıma ne sen karar verebilirsin ne de hiç kimse.

Yeni bir şey değil bu. Önceden buna benzer bir konu açmıştım zaten.

Nolcucak adamlar 3.6 Milyon Suriye'li ve karınca gibi ürüyorlar ülkede her alide 10 tane çocuk var, kendileri yetmezmiş gibi bir de çocukları ile uğraşıyoruz. Kendi ülkemiz de resmen mülteci gibi yaşıyoruz adamlar istediği gibi at koşturuyor. Bunlar ileride ülkemizin başına büyük bela olucak.
İşte o zaman 17 yıldır malum partiye oy verenlere soracağım halden mumnunmusunuz diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı