Trendlere Arapça videolar girmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

omer_hatay

Hectopat
Makaleler
1
YouTube Trendlere sürekli Arapça videolar giriyor. Sizlerin de bu konu hakkındaki düşüncelerini merak ettim ve bu konuyu oluşturdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ellerinden telefon düşmeyen milyonlarca muhterem Suriye'li dostlarımızın(!) sebep olduğu olaydır, Instagram, Facebook ve Youtube reklamlarının da sıkça Arapça gelmesi de cabasıdır.

22.png

Kendi ülkemizde bir yerli gibi değil de mülteci gibi yaşıyoruz. Adamlar bize bazen "Beğenmiyorsan git kardeşim." diyebiliyorlar. Bunun sorumlusu da oy alabilmek için her şeyi yapan bir insan( insanlıktan özür diliyorum).

YouTube bile ülkeyi Arap zannediyor. Ne güzel.

Kendi ülkemizde bir yerli gibi değil de mülteci gibi yaşıyoruz. Adamlar bize bazen "Beğenmiyorsan git kardeşim." diyebiliyorlar. Bunun sorumlusu da oy alabilmek için her şeyi yapan bir insan( insanlıktan özür diliyorum).
Ben Türküm ve bende sana beğenmiyorsan git diyorum. İnsanlar sonuçta canlıdır ve canlılar rahatsız olduğu ortamdan ayrılır.

Ben Türküm ve bende sana beğenmiyorsan git diyorum. İnsanlar sonuçta canlıdır ve canlılar rahatsız olduğu ortamdan ayrılır.
Boş yaptın, suriyeliler ülkemizde mülteci konumundadır. Misafirliklerini yapıyorlarsa adam gibi yapsınlar, beğenmiyorsak bizim değil onların gitmesi gerekiyor. Canlılar rahatsız olduğu ortamdan ayrılır fakat bir canlı gelip onu rahatsız ediyorsa artık bu rahatsızlık vermeye girer çünkü kişi isteyerek ortama girmiyor, farklı bir canlı onun yaşam alanına zorla giriyor AYRICA dikkat çekerim ki suriyeliler bu ülkede en fazla sorun çıkartan ve beğenilmeyen toplum konumunda şu anda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı