Tricepsim büyümüyor

SunsetPolo

Centipat
Daha fazla  
Tricepsimi hissetmiyorum, normal mi? Yani aynı gün biceps atıyorum, bicepsim köpek gibi ağrıyor triceps ağrımıyor yaparken vuruyor çıtırdan formum güzel nizami. Ama his yok anlamıyorum kilo mu arttırayım? Biraz kötü formda bir de büyümüyor neredeyse 9-10 ay olacak biceps daha hızlı büyüdü genlerle mi alakalı? Creatin kullanmıyorum.

Triceps en kolay hissedilen kaslardan biri, bence doğru yapmıyorsun. Pushdown da 1 set yaptıktan sonra bile kolumu zor hareket ettiriyorum. Ağır gir maksimum 10 tekrar çıksın, ek olarak kas pump olunca hissetmesi daha zor oluyor. Öncesinde göğüs falan çalışıyor musun?

Son düzenleme:
Triceps en kolay hissedilen kaslardan biri, bence doğru yapmıyorsun. Pushdown da 1 set yaptıktan sonra bile kolumu zor hareket ettiriyorum. Ağır gir maksimum 10 tekrar çıksın, ek olarak kas pump olunca hissetmesi daha zor oluyor. Öncesinde göğüs falan çalışıyor musun?

Hayır dün attım kol sadece onda da rope push down da hissettim o kadar.

@SunsetPolo
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu haraketi dene. Bende baya etkili oldu.
Alne triceps sanırım bu önceden yapıyordum güzel hareket ama bir yerden sonra form gidiyor anlamadığım şekilde

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı