Trojan virüs bulaştı

@Vamiret hocam konu dışı sorum olacak, fitgirl'den indirmişsiniz dosyayı, fitgirl güvenilir bir site virüs yeme şansınız sıfır. Acaba fake siteden mı indirdiniz kafama takıldı?

@Vamiret hocam konu dışı sorum olacak, FitGirl'den indirmişsiniz dosyayı, FitGirl güvenilir bir site virüs yeme şansınız sıfır. Acaba fake siteden mı indirdiniz kafama takıldı?

Nasıl 0 hocam yanlış bilgilendirme yapmayın crack indirme yapıyor arkadaş trojan yiyor yeme şansınız 0 diyorsunuz.

Bypass olmuş bile, yapmış değil olmuş. Appdata da fark edeceksinizdir. Zaman zaman kendini orada belli eder ve kaybolur. Temiz kurulum çarenizdir. Truva atları PC'nize yerleşmeyi çok iyi biliyorlar. Yazılımcısına saygım sonsuz.

Kendini hayatta tutuyor anlamına geliyor, bir yazılımcı terimi.
Selam öncelikle, tersine mühendislik ve C/C++ üzerine 8 yıllık bir deneyimim var biliyorum “bypass” terimini ancak kendisini hayatta tutması için bypass etmesi gereken şey kendisi değil, antivirüs programıdır.

Konu için: OP, dosyayı bana gönderebilirse IDA ile inceleyip kendisinin format atmasına gerek kalmadan sorunu çözmesine yardımcı olayım.

@Vamiret hocam konu dışı sorum olacak, FitGirl'den indirmişsiniz dosyayı, FitGirl güvenilir bir site virüs yeme şansınız sıfır. Acaba fake siteden mı indirdiniz kafama takıldı?

1337X sitesinden FitGirl'den indirdim.

Selam öncelikle, tersine mühendislik ve C/C++ üzerine 8 yıllık bir deneyimim var biliyorum “bypass” terimini ancak kendisini hayatta tutması için bypass etmesi gereken şey kendisi değil, antivirüs programıdır.

Konu için: OP, dosyayı bana gönderebilirse IDA ile inceleyip kendisinin format atmasına gerek kalmadan sorunu çözmesine yardımcı olayım.
OP dosyası nedir?

Tersine mühendislik ile uğraştığınıza emin misiniz? Çünkü dosya saklanırsa sıfır algoritma ile yazılmış bir gen ise AV veya MW bypass olur.

Geri
Yukarı