TT abonesi olmayanın fiber isteme hakkı var mıdır?

Bende 1 kere dilekçe verdim kabul görmedi sonrasında buradaki arkadaşların demesi üzerine CİMER-açık kapı-BTK-Twitter-mail-dilekçe yollarına başvurdum. Allahıma çok şükür kabul gördü. Sizinde bu yolları denemenizi öneririm özellikle şikayetlerde bulunur iken evden çalışıyorum öğrenci var gibi şeyler yazmanız + gibi geldi bana önerim bu yolları denemeniz.
Açık Kapı- BTK-Cimer hepsinden yazdım hocam linkedin üzerinden CEO'ya yazdım aradılar yine bir şey olmadı. Dilekçeyi zaten Ocak ayında vermiştim. Bu arada mail dediğiniz nedir?

Bende 1 kere dilekçe verdim kabul görmedi sonrasında buradaki arkadaşların demesi üzerine CİMER-açık kapı-BTK-Twitter-mail-dilekçe yollarına başvurdum. Allahıma çok şükür kabul gördü. Sizinde bu yolları denemenizi öneririm özellikle şikayetlerde bulunur iken evden çalışıyorum öğrenci var gibi şeyler yazmanız + gibi geldi bana önerim bu yolları denemeniz.

Hocam ben 17-18 gün önce Açıkkapıdan Proje çizildi onay aşamasında, onaylanınca iş listemize alınacak demişlerdi. Tekrar Açıkkapıdan durumunu mu yazsam yoksa CİMER, BTK'den mı sorgulatayım?
Açıkkapıdan sonra CEO mail hattına yazdım. Geri dönüş yaptılar ama ne kadar süre onaylanır net bir şey dememişler.

Hocam ben 17-18 gün önce açıkkapıdan proje çizildi onay aşamasında, onaylanınca iş listemize alınacak demişlerdi. Tekrar açıkkapıdan durumunu mu yazsam yoksa CİMER, BTK'den mı sorgulatayım?
Açıkkapıdan sonra CEO mail hattına yazdım. Geri dönüş yaptılar ama ne kadar süre onaylanır net bir şey dememişler.

Sorun hocam bende dilelçenin durumunu çarşambadan çarşambaya arayıp soruyorum isterseniz numarayı vereyim orada adresinizi sorup son halini soyluyorlar surecin.

Sorun hocam bende dilelçenin durumunu çarşambadan çarşambaya arayıp soruyorum isterseniz numarayı vereyim orada adresinizi sorup son halini soyluyorlar surecin.

Hangi hat üzerinden sizce sorayım? Açıkkapıdan dönüş yapıyorlar ama etkilik açısından her platform aynı mıdır? Benim durumda BTK'ya yazmaya şimdilik gerek var mı?

Hocam ben 17-18 gün önce Açıkkapıdan Proje çizildi onay aşamasında, onaylanınca iş listemize alınacak demişlerdi. Tekrar Açıkkapıdan durumunu mu yazsam yoksa CİMER, BTK'den mı sorgulatayım?
CEO'nun mail'i nedir?

Türk Telekom siteside dahil hiçbir sitede altyapı sorgulamasını sonucu çıkmıyor onun dışında başka bir gelişme yok.

Bugün arayacağım planlama birimini bakalım ne diyecekler yazarım buraya gelişme olur ise.

Başlatmazlar, pek takmıyorlar açıkçası. Bizim mahalle muhtarı gitmişti aynen şöyle söylemişlerdi "mahalleniz fiber yapılanma sırasında, fiber hattı zaten çekilecek." 3 yıl oldu hâlâ sıranın gelmesini bekliyoruz.

Geri
Yukarı