Tüketici hakem heyeti başvurumu reddetti

Hocam sadece bir adet servis raporu gönderilmiş evde buldum zaten gönderdiklerini hatırlamıyordum sadece 1 kez göndermişler kendilerinden talep ettim fakat cevap verilmedi elimde bir e-irsaliye var 7. ayın 1'inde bir de servis raporunda 6.ayın 6'sında gönderdiğim yazıyor bu da teknik servis için belirtilmiş 20 iş gününü geçtiğini kanıtlıyor ama elimde 4 adet servis raporu yok sizce bu bulduğum kuvvetli bir delil mi ek olarak bilgisayar kutusunun üstünde 4 adet farklı tarihe ait yıpranmış etiket var işime yarar mı?

Burada tüketici hakem heyeti ürünün kusurlu olup olmadığı ile ilgilenecektir. Ürün kusurlu ise ya ürün değişimi ya da para iade hakkınız doğuyor. Siz ürünün kusurlu olduğunu ispat etmeniz gerekiyor bence. Oraya odaklanmalısınız.

Hocam sadece bir adet servis raporu gönderilmiş evde buldum zaten gönderdiklerini hatırlamıyordum sadece 1 kez göndermişler kendilerinden talep ettim fakat cevap verilmedi elimde bir e-irsaliye var 7. ayın 1'inde bir de servis raporunda 6.ayın 6'sında gönderdiğim yazıyor bu da teknik servis için belirtilmiş 20 iş gününü geçtiğini kanıtlıyor ama elimde 4 adet servis raporu yok sizce bu bulduğum kuvvetli bir delil mi ek olarak bilgisayar kutusunun üstünde 4 adet farklı tarihe ait yıpranmış etiket var işime yarar mı?

Durum nasıl sonuçlandı hocam okurken kendim yaşamış gibi üzüldüm.

Kabul edilmedi bende itiraz etmeye uğraşmadım allahından bulsunlar.

Hocam benim de başımı İncehesap yaktı kulak üstü kulaklık iademi kabul etmediler hakkım olduğu halde. Amazon dışında bir yer önermiyorum artık.

Geri
Yukarı