Tüm arkadaşlarım beni engelledi

qolgecik

Centipat
Daha fazla  
Herkese günaydın, yaşça büyük abilerimden tavsiyeler bekliyorum.

Her şey çarşamba günü başlad. Arkadaşlarım nargileye içmeye gidiceğini söyledi ben de sevmediğim için gitmeyeceğim ama başka bir yer ise gelirim dedim. Ne olduysa ikisi nargile Cafe'de iken oldu. Birden wp gurubundan boş bir sebep yerine kavga ettik ve iki yakın arkadaşımı kaybettim. Sonra dün akşam tüm wp gruplarından tüm arkadaşlarım çıktılar, küstüğüm çocuklar, yeni grup falan derken kimse benimle konuşmuyor. Son güvendiğim kişi bana her şeyi izah etti ve engelledi.

Tüm arkadaşlarım beni engelledi bir akşamda. Olay nedir anlamadım. Ne yapmalıyım? Şu an öfkeli bir durumdayım. Tavsiyeleriniz çok önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden kavga ettiğini bilmediğim için haklı mısın değil misin bilemiyorum. Ama çok kötü bir durum kendimden biliyorum. Olan olmuş kimsenin peşinde koşma artık onlar senin arkadaşın değil. Kendine yeni arkadaşlar edin. (İstersen tanışalım arkadaş olabiliriz belki.) Ama yok illa arkadaş kalmak istiyorsan konuşmaya çalış ama tavsiye etmem.

Sizi kendi aralarında ezip, engellemiş olabilirler hocam. Boş verin artık o kişilerden arkadaş olunulmaz, yeni arkadaşlar arayın kendinize.

Kötü alışkanlıkları olan arkadaşlarımı ben bıraktım üzülme bile. Hayatları boş beleş. En iyi arkadaşımla vücut geliştirme yapardık. O 1 gün yapar, 2 gün bırakırdı. Benim gelişimimi, spor salonunda arkadaş bulmamı kıskandı, kavga ettik bir daha konuşmadım. Okul arkadaşlarınızsa, okulda yüz yüze duracaksanız eğer gerçekten arkadaşlarınsa barışırsınız. Okul bitince herkes yoluna baksın bence.

Neden kavga ettiğini bilmediğim için haklı mısın değil misin bilemiyorum. Ama çok kötü bir durum kendimden biliyorum. Olan olmuş kimsenin peşinde koşma artık onlar senin arkadaşın değil. Kendine yeni arkadaşlar edin. (istersen tanışalım arkadaş olabiliriz belki.) Ama yok illa arkadaş kalmak istiyorsan konuşmaya çalış ama tavsiye etmem.

Hocam çocuk egoist bir kişiliğe büründü herkese sallıyordu gün içinde sonra para konusundan tartışma çıktı pinterest adlı siteden stock araba fotoğrafı yolluyordu bana bizde egea olduğu için kavga çıktı kısaca, ironik.
Her şeyi izah etti ve engellediğini söylemiştin. İzah ettiği durum nedir?
Benim insanlarla dalga geçtiğimi söylediler, nefret ettiğim ve asla yapmadığım bir durum bu.

En ufak olayda bu tür karaktere bürünen insanlar, daha farklı olaylarda çok saçma davranabilirler. Onlara sizin yokluğunuz o anki sinerji ile güzel gelmiş olabilir. Fakat o sinerji aynı seviyede kalmayacak. Kalmadığı zaman sizin yokluğunuzu anlayacak ve sizden özür dileyecekler. Dilemezlerse, karakterleri bir nargile dumanın; saniyede yok olması gibi sizin gözünüzde yok olur. Bu hayat, her şey mübah.

Geri
Yukarı