Türk Net vs Netspeed vs Millenicom

Wcan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam!

4-5 ay sonra internet sözleşmemiz bitecek ve yeni bir internete geçmek istiyorum. Ama hangisine geçmem gerektiği konusunda kararsız kaldım. Yardım ederseniz sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam lokasyon ve bölgesel bazda hepsi değişiklik gösterir.
Misal İstanbul'un A ilçesinin C semtinde Türk.Net'te sorun yaşamazken İstanbul'un B ilçesinin X semtinde aynı firmada sıkıntılar yaşabilirsiniz.

Türk net'i örnek verdim.

Türknet 100MBPS VDSL (100TL) paketini kullanıyorum ve çok memnunum. Hiç kesilme gibi durumlar yok, geçişi ise 5 günde yaptık. Fakat burada internet hızında önemli bir etken. Altyapınız ne kadar hızı destekliyor ve hangi hızı düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar selam!

4-5 ay sonra internet sözleşmemiz bitecek ve yeni bir internete geçmek istiyorum. Ama hangisine geçmem gerektiği konusunda kararsız kaldım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba yaklaşık 6 aydır TurkNet kullanıcısıyım ve gayet memnunum. Benim alt yapım fiber destekliyor, bu zamana kadar ne bir kopma ne de bir yavaşlama olmadı. Ama altyapı çok önemli bir unsurdur. İlk olarak alt yapınızın ADSL mi VDSL mi yoksa fiber mi desteklediğine ' İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet ' buradan bakın, çünkü ADSL veya VDSL destekliyorsa TurkNet'te bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İyi günler.

Merhaba yaklaşık 6 aydır TurkNet kullanıcısıyım ve gayet memnunum. Benim alt yapım fiber destekliyor, bu zamana kadar ne bir kopma ne de bir yavaşlama olmadı. Ama altyapı çok önemli bir unsurdur. İlk olarak alt yapınızın ADSL mi VDSL mi yoksa fiber mi desteklediğine ' İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet ' buradan bakın, çünkü ADSL veya VDSL destekliyorsa TurkNet'te bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İyi günler.
Testi daha önce de yapmıştım zaten. Özgür İletişim Fiber 100 diyor. 100 mbpsye kadar destekliyor.
Daha önce Türk Net düşünmüştüm ama forumlarda daha önceden açılmış konuları okudum. Teknik Desteğin kötülüğünden, müşteri hizmetinin kötülüğünden, kurulum ve resmi işlemler konusunda sorunlar yaşandığını okudum. Belgelerin gönderiminin çok uzun sürdüğünü söylediler ve ben de Türk Net'e geçme konusunda vazgeçtim gibi açıkçası.

Millenicom çok öeriliyor millenicom düşünüyorum.

Ayrıca Netspeed'de ve Millenicom'da da testler yaptım.

Netspeed'de "Saha dolabı tahmini mesafe 0 metre" ve "Port var" diyor.
5 aydır TurkNet kullanıyorum ve gayet memnunum.
Resmi işlemler ne kadar sürdü ? "Maillerden atılan belgeleri doldurup gönderdikten sonra süreç çok uzun sürüyor." diyenleri çok gördüm.
Türknet 100MBPS VDSL (100TL) paketini kullanıyorum ve çok memnunum. Hiç kesilme gibi durumlar yok, geçişi ise 5 günde yaptık. Fakat burada internet hızında önemli bir etken. Altyapınız ne kadar hızı destekliyor ve hangi hızı düşünüyorsunuz?
Nerede oturuyorsunuz ? Ben Ankara'da oturuyorum ve bu yüzden işlemlerin uzun sürmesinden korkuyorum. Yerleri sanırsam İstanbul değil mi ?

Son düzenleme:
Testi daha önce de yapmıştım zaten. Özgür iletişim fiber 100 diyor. 100 Mbps'ye kadar destekliyor.
Daha önce TurkNet düşünmüştüm ama forumlarda daha önceden açılmış konuları okudum. Teknik desteğin kötülüğünden, müşteri hizmetinin kötülüğünden, kurulum ve resmi işlemler konusunda sorunlar yaşandığını okudum. Belgelerin gönderiminin çok uzun sürdüğünü söylediler ve ben de TurkNet'e geçme konusunda vazgeçtim gibi açıkçası.

Millenicom çok öeriliyor Millenicom düşünüyorum.

Benim size tavsiyem fiber olduğu için TurkNet'e geçmeniz, çünkü TurkNet'te sorun yaşayanlar genelde ADSL'ya da VDSL kullanıcıları oluyor. Sizde fiber olduğu için TurkNet'te sıkıntı çekmessiniz. Taahhüt olmnadığı için de memnun kalmazsanız iptal edersiniz.

Testi daha önce de yapmıştım zaten. Özgür iletişim fiber 100 diyor. 100 Mbps'ye kadar destekliyor.
Daha önce TurkNet düşünmüştüm ama forumlarda daha önceden açılmış konuları okudum. Teknik desteğin kötülüğünden, müşteri hizmetinin kötülüğünden, kurulum ve resmi işlemler konusunda sorunlar yaşandığını okudum. Belgelerin gönderiminin çok uzun sürdüğünü söylediler ve ben de TurkNet'e geçme konusunda vazgeçtim gibi açıkçası.

Millenicom çok öeriliyor Millenicom düşünüyorum.

Merhaba şu an tekrar fiyatlara baktım bana kalırsa bu fiyatlarda NetSpeed en mantıklısı, çünkü canlı müşteri hizmetleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı