Türk Telekom 3 haftadır internette sorun yaşıyorum

şimdi tekrardan arıyorum türk telekomu artık ne kadar bakım servis ücreti çıkacaksa çıksın vermeye razıyım ping değerlerim düşmüyor çalışanlar tam olarak pingin ne oldugunu bilmiyor yani teknik servis göndermemeye direniyorlar anlamıyorum parası ne ise vereceğimi söylüyorum birde "alt yapınızda ve ya çevrenizde bir çalışma vs. yok" diyorlar 10 ay daha var bitmesine sözleşmenin 10 ay daha nasıl katlanırım bilemiyorum... Son olarak margin değerlerinin düzelmesi için bina içinde ki internet tesisatına bakım yapılaması gerekir değil mi yani bunu illa türk telekomcularda yapar mı yoksa elektrikçi çağırsam onlarda yapabilirler mi türk telekom ekibi gelmeyecek gibi gözüküyorlar... teşekkürler

Merhabalar,

Türk Telekom ekibi bu işlemi faturanıza ek yansıtılacak, servis ücreti karşılığın da bu yapabilirler. Ancak Ben zannetmiyorum ki Türk Telekom personeli bunu kabul etsin. ":)" Siz işinin ehli bu işi temiz bir şekil de yapabilecek bir elektrikçi ile anlaşırsanız sorununuzu çözebilecektir. Ayrıca Ankastra'dan dairenize yapılabilecek kablo çekimini mümkün ise sağlamlık açısından, CAT 6A UTP tipi bir kablo ile yaptırabilirsiniz faydalı olacaktır. Ama bu işlemi yapmadan önce yukarıda da bahsettiğim gibi Türk Telekom'un ekibi gelmeli ve bina içini sağlama aldıklarından emin olmalısınız. Gelmiyorlar ise bağlı bulunduğunuz Türk Telekom Santraline giderek bizzat şebeke amiri veya şefi idari kim var ise o şahısa "RİCA" etmenizi öneririm.

Güncelleme 28.04.2020
Türk telekomu bir daha aradım "SNR Margin: 3.2 dB 14.6 dB" sorun yok normal değerleriniz denildi sistemde yavaşlama varmış arıza kayıdı bile oluşturamadım 20 dakika küsür konuştum son çare elektrikçi çağıracağım çözmeye çalışacağım sorunu 1 aydır perişan olduk allah kahretmesin böyle firmayı
Güncelleme 02.05.2020
Türk telekom ekipleri bugun 10 gibi gelip bina içi internet kutusuna bakıp sorunu gidermiştir...Hızım ve değerlerim normal ayarlara gelmiştir...Teşekkürler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı