Türk Telekom altyapı başvurusu

AzPişmişKöfte

Hectopat
Makaleler
2
2 sokak (2 sokak dediğim de işte arası maksimum 2 dakika yani kısa) sonrasına Türk Telekom 3-4 ay öncesinde altyapı yapmıştı böyle üstünde Türk Telekom yazan kapaklardan 2-3 tane koymuşlardı. Bende dün sitelerine girdim bize ulaşın kısmına durumu anlattım aynı altyapıdan bulunduğum sokağa çekilmesini istedim bana 1 saat öncesine kadar arızanız işleme alınmıştır şu bildirim numaranız yazdılar sorguladım fakat arızanız tamamlandı yazıyor ve bildirim kapalı.
Beni başlarından savmak için mi yaptılar yoksa gerçekten de altyapı çekerler mi? 2-3 mail adresine daha durumu anlatmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 sokak (2 sokak dediğim de işte arası maksimum 2 dakika yani kısa) sonrasına Türk Telekom 3-4 ay öncesinde altyapı yapmıştı böyle üstünde Türk Telekom yazan kapaklardan 2-3 tane koymuşlardı. Bende dün sitelerine girdim bize ulaşın kısmına durumu anlattım aynı altyapıdan bulunduğum sokağa çekilmesini istedim bana 1 saat öncesine kadar arızanız işleme alınmıştır şu bildirim numaranız yazdılar sorguladım fakat arızanız tamamlandı yazıyor ve bildirim kapalı.
Beni başlarından savmak için mi yaptılar yoksa gerçekten de altyapı çekerler mi? 2-3 mail adresine daha durumu anlatmayı düşünüyorum.

Sokaklar arası mahalle farkı var mı?
Bu çalışmalar bölgesel olarak yapılır çünkü?
Ama mahalle farkı var ise sizin mahalleye planlama var mı bunu bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğünden öğrenirsiniz.

Sokaklar arası mahalle farkı var mı?
Bu çalışmalar bölgesel olarak yapılır çünkü?
Ama mahalle farkı var ise sizin mahalleye planlama var mı bunu bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğünden öğrenirsiniz.
Hocam aynı mahalle yani o altyapı yapı yapılan yerle aramda maksimum 2 dakikalık mesafe var aradaki mesafe çok az.

Maille olacak iş değil hocam. Dilekçe verirseniz daha hızlı yol katedersiniz

Sadece taksim no değişik ise iş kolay, maili gönderin bir bakalım, olmadı şubeye gidersiniz.

Maille olacak iş değil hocam. Dilekçe verirseniz daha hızlı yol katedersiniz
Hocam ben 12 yıllık VDSL isteğini maile yazdım da 2 haftada getirdiler.

Geri
Yukarı