Türk Telekom dolandırıcılığı

Sözleşme bitince geç TürkNet'e altyapının desteklediği en yüksek hızı alın. 35'lik paket kullanıyorum aldığım download hızı 33.5 yükleme 5.5 (şu anlık sonra 3'e düşecek) ping 10 ms. PUBG 40, Call of Duty 60 ve Valorant'da 55-60 ms. 3 senedir kullanıyorum parasının hakkını veriyor.

Valorant TR ise fazlaymış ama PUBG'de iyi miş pingin.

Ben TTNET'te de süper onlinede de kanser oldum taaki 2018'de tahahütsüz TürkNet'e geçene kadar TürkNet'e bir geçtim ADSL ile TTNET'te ve s. Online'de 8'in üzerinde alamadığım hızı TürkNet'te 15-16LARI görerek aldım daha sonra biyerden elime VDSL modem geçti ve TürkNet paketimi 35mbips e yükselttim ve o günden beri bazen hariç genelde 9 pingi geçmiyor ve 34-35LERi çok rahat görüyorum kopma yok tahahüt yok müşteri hizmetşeride yok ama cayma bedelide yok çünkü tahahütsüz sınırsız limitsiz kotasız yavaşlatmasız internet aylık 85 kayme.

Klasik TT. Ne mobilde iyiler ne de sabit hatlarda. İmkanı olan direkt kaçsın. Hatta tavsiye de vereyim, imkanı olan Türksat'a gelsin. 1 senedir kullanıyorum. Daha hiç 90 Mbit'ten aşağı almadım.(5GHz bandında). Üstelik 1 senede sadece 2 defa 10 dakikalık kesinti yaşadım. Yani kesinti problemi bile yok denecek kadar az.

Geri
Yukarı