Türk Telekom dolandırıcılığı!

Arkadaşlar 16Mbps bir paket kullanmaktayım ve bana 8Mbps veriyorlardı. Aradım ve ping sorunlarım var internette kopukluk var dedim. 4Mbps'e düşümüşler ve bana düzelttik dediler ilk zamanlar ping durumu iyi gidiyordu. Sonra tekrar bozuldu ve aradım internet hızı bize yetmiyor diye müşteri hizmetleri ile konuştum. Yine düzelttim dediler ve internet hızım 2Mbps'e düştü ve artık Online oyun oynamak benim için bir hayal gibi. Burada bana yardımcı olabilecek hangi yolu izlemem gerektiğini anlatacak bir arkadaş var mı?

Screenshot_20200810-171842.png

(Not: İnterneti 4 kişi kullanıyoruz 3 kişi genelde sosyal medya için kullanıyor ama sosyal medyada bile yavaş.)
Güncel internet değerlerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortada dolandırıcılık yok çünkü kopma sorunu yaşıyorum dediğiniz zaman tüm firmalar SNR'ı yükseltir ve haliyle hız düşer.

Dolandırıcılık bunun bilgisinin verilmemiş oluşudur.

8 Mbps olan hızını 2 Mbps'e indi diye kayıt açın, hızınız tekrar yükselir bu sefer kopma sorunları tekrar başlar.

Bir arkadaş gece modemi kapatıp İnternet yok diye kayıt açtırıyordu, ardından sorunu düzeltiyorlardı. Sizde deneyin derim.

Ortada dolandırıcılık yok çünkü kopma sorunu yaşıyorum dediğiniz zaman tüm firmalar SNR'ı yükseltir ve haliyle hız düşer.

Dolandırıcılık bunun bilgisinin verilmemiş oluşudur.

8 Mbps olan hızını 2 Mbps'e indi diye kayıt açın, hızınız tekrar yükselir bu sefer kopma sorunları tekrar başlar.

Bir arkadaş gece modemi kapatıp İnternet yok diye kayıt açtırıyordu, ardından sorunu düzeltiyorlardı. Sizde deneyin derim.
güzel taktikmiş :D

Geri
Yukarı