Türk Telekom FİBER İnternet 1 Gbps Hız

Selam. Ben bütün apartmandan imza topladım. Türk Telekom'a verdim. Hatta LinkedIn üzerinden CEO'ya bile konuyu yazdım ki ondan sonra bana posta ile yazılı olarak cevap verdiler. Yazıda aynen dedikleri "apartman altyapısını yaptırın ondan sonra başvurun" diye belirtiliyor. Ayrıca Antakya/HATAY TTNET Müdürünü, Mahalle muhtarı vasıtası ile arayıp konuştuk o da aynı şekilde apartman dönüşümünü yapın sonra fiber bağlarız dediler.

Biz hiçbir şekil de başvuru yapmadık mahalle de demek ki altyapı olanağı varmış ki gelip direk turuncu kabloları yer altından geçirdiler bina içine daire dışına kadar çekildi fiber camları. Ben Twitter da mavi tikli onaylı hesabım TT CEO sunu çok darladım etiketledim vs bir de bayağı takipcim yorum vesaire atınca dediler herhaldee bir an önce halledin burayı :D

Biz hiçbir şekil de başvuru yapmadık mahalle de demek ki altyapı olanağı varmış ki gelip direk turuncu kabloları yer altından geçirdiler bina içine daire dışına kadar çekildi fiber camları. Ben Twitter da mavi tikli onaylı hesabım TT CEO sunu çok darladım etiketledim vs bir de bayağı takipcim yorum vesaire atınca dediler herhaldee bir an önce halledin burayı :D
E bizim adresi de versek bir el atsan şu işe :D

Tamamdır söylediğin modemden sipariş edeyim.

Eyvallah sağ olasın.
Fiber altyapılarda modem değil router kullanılıyor. Bir çok kişi gpon altyapıya sahip olduğunda bu iki farklı kelimenin farkını bilmediği için router yerine modem alıp bağlayamayabiliyorlar. Modem ADSL/VDSL altyapılarda, Router ise sadece fiber altyapılarda kullanılan cihazdır. Bu bilgi kirliliğini düzeltmek isterim yanlış anlaşılmasın.

Geri
Yukarı