Çözüldü Türk Telekom Fiber Ne Zaman Sisteme Düşüyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Biz Turkcell'in 25/2 paketine geçtiğimizde 100 MBPS vermişlerdi, WI-FI ile 98 MBPS almıştım. Şu an keşke yine yükseltseler. Sizin hız güzelmiş. :D

Fena değil gibi duruyor. Ancak 100 Mbps pakette pandemi vs. yoğunluktan dolayı bayağı hız dalgalanması oluyor. Modemi gece geç saatlerde ya da sabah erken saatlerde resetlerseniz 100 Mbps'e çok yakın hat değerlerine sahip oluyorsunuz. Ama kazara gün ortası yaparsanız bu işi 70 Mbps civarına kadar düşüyor modem arayüzünde görünen değer.

Fena değil gibi duruyor. Ancak 100 Mbps pakette pandemi vs. yoğunluktan dolayı bayağı hız dalgalanması oluyor. Modemi gece geç saatlerde ya da sabah erken saatlerde resetlerseniz 100 Mbps'e çok yakın hat değerlerine sahip oluyorsunuz. Ama kazara gün ortası yaparsanız bu işi 70 Mbps civarına kadar düşüyor modem arayüzünde görünen değer.
O sizin dediğiniz VDSL altyapı herhalde. Ben de FTTH kullanıcısıyım. Gün içinde yaptığım bir kesinti ile sabit almam gereken 100'ü alıyorum.

VDSL ile test edip kaydettim, ADSL gelince bir kez daha test edeceğim.

VDSL hızı bu bu arada. Fiber daha gelmedi.

85 TL olan en üst paketteyim şu anda ama fiber gelmedi daha.

Hocam biz 7 ay olacak çözemedik şu portu :(
herkes altyapı için 1 sene bekleyin diyorlardı bizim ki 2 günde yapıldı altyapı fakat port işi çözülmüyor.

Geri
Yukarı