Türk Telekom fibernet taahhüt boyunca tek fiyat mı?

PatatesEnes

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 7840HS/RTX 4060(mobile)/16 GB DDR5 RAM/ 512 GB m2 ssd
Binamda Türk Telekom fiber altyapısı var ve bu paketi almak istiyorum ama kafamda 2 soru işareti var: Bu internet paketinde kota belli bir kullanımdan sonra hız düşmesi vs var mı? Taahhüt boyunca tek fiyat mı yoksa taahhüt bitmeden zam yaparlar mı? (Millenicom TurkNet vs önermeyin internette sorun yaşayınca muhatap bulmak istiyorum, yaşadığım yerde onların servisleri yok.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır bir kota yok yazılanla göre kotasız şekilde 100 mps alacağınız iddia ediliyor. taahhüt boyunca tek fiyat , taahhüt te anlaşılan fiyat olacak şu an sitede gözüken ilk 6 Ay 220 TL daha sonra ki 18 ay 440 TL olacağı şeklinde

Birincisi kotalı değil zaten kota olayı artık yok, ikincisi ise zaten taahhüt orada yazıyor ilk 6 ay 220 sonraki 18 ay 440 TL. Bana sorarsan bu kadar para verilmez Türk Telekom altyapısını kullanan Netspeed'e bak derim o da sonuçta Fiber'i verecek.

Birincisi kotalı değil zaten kota olayı artık yok, ikincisi ise zaten taahhüt orada yazıyor ilk 6 ay 220 sonraki 18 ay 440 TL. Bana sorarsan bu kadar para verilmez Türk Telekom altyapısını kullanan Netspeed'e bak derim o da sonuçta Fiber'i verecek.
Yaşadığım yerde netspeed türknet vs yok hocam o yüzden ttnet alıyorum (internet kesintisi olunca burada servis bulabilmek istiyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı