Çözüldü Türk Telekom Fibernet başvurusu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

workbunner

Decapat
Şu an da Telekom 16 Mbps paketi kullanıyorum ve 13 Mbps Max(bölgemin desteklediği 24 Mbps bu arada) hız alabiliyorum. Eskiden evimin yakınlarında fiber olan yer gözükmezdi. Son baktığım sorgulamalardan evimin 100-140 metre aşağısına kadar fiber geldiğini görüyorum. Benim bu fiber alt yapıya ulaşma şansım var mıdır acaba? Varsa adımları öğretebilir misiniz? Telekom müdürlüğüne gittim sordum dilekçe falan doldurmak istiyorum dedim. Ama kalabalık olmasından ama başından sağmak için dilekçe falan olmuyor dedi gişedeki görevli. Fiber için beklemen lazım gelmesini sadece dedi. Yerimde bu arada Bursa\inegöl merkez mahalledeyim.

Çözüm
Bina da benden başka kimsenin yanaşacağını zannetmem imza işine. Ne gerek var gibisine getirmek isterler. Bunu telefon da Telekom bölge müdürlüğüne falan veya başka bir yere anlatsak derdimizi olmaz mı? Yani imza toplayıp dilekçe vermek harici başka bir yol var mıdır?
İnternet kalitesinin artacağından bahset gerekirse fazlasıyla abart [email protected] mail at fiber altyapısı istediğini belirt.
Bina da benden başka kimsenin yanaşacağını zannetmem imza işine. Ne gerek var gibisine getirmek isterler. Bunu telefon da Telekom bölge müdürlüğüne falan veya başka bir yere anlatsak derdimizi olmaz mı? Yani imza toplayıp dilekçe vermek harici başka bir yol var mıdır?

İnternet kalitesinin artacağından bahset gerekirse fazlasıyla abart [email protected] mail at fiber altyapısı istediğini belirt.

Çözüm
Mail attım 10 dakika sonra geri dönüş oldu.Bölge müdürlüğünüzle görüşeyim bilgi yine size geri dönüş yapıcam dedi.Bakalım biyerden başladık sonucunu yazıcam buraya yine.
Gelecek 2 cevap var kardeşim ya şu an yatırım yok isterseniz size özel proje çizelim tabii ki parasıyla ya da talebiniz onaylanmıştır şu tarihte çalışmalarımız bitecek diye umarım olumlu sonuç alırsın bizim gibi sürünmezsin ADSL altyapı ile.

Geri
Yukarı