Türk Telekom neden çok yavaş?

İnternet hizmet kalitesi bence bölgeden bölgeye değişiyor. Türk Telekom kalitesi iyi altyapı ona ait. Mesela bana gelince ben çok sorun yaşadım. D-Smart ve Superonline da sorun yaşamadım. Bazen para verdiğin için karşılığını alabildiğin firmalara şans ver.

Türk Telekom kullanıyorum 6 yıldan fazla oldu ufak tefek önemsiz sorunlar harici sorun yaşamadım kağıt üzerinde geçen hızı da stabil şekilde veriyorlar... Genelleme yapmamak lazım hız kalitesi ve hata sayısı bölgeden bölgeye değişiklik gösterebiliyor hatta aynı bina içerisinde bile ISS hızı ve kalitesi uçurum farkı açabiliyor.

Artık insanların iyi algısı bi hayli düşmüş ki internet bağlantım kopmuyor neresi kötü kafasına girmiş insanlar 1- 2k yükleme hızlarını kullanırken biz internet gitmiyor daha ne kafasındayız hahaha

Bu arada internetin hızını ve kalitesini etkileyen çok şey var. Modemi nereye konumlandırdığınız modeme bağlı olan kablolar yeni mi? vb. zorunlu değil ama ankastre kutudan modeme kadar CAT6 kablo çekerseniz hız fark edecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı