Türk Telekom taahhüt bitmeden 1. yılda iptal etme süreci nasıl olur?

erenozdemir52

Decapat
Arkadaşlar Türk Telekom kullanyorum. ADSL paket 8Mbps download, 0.60 upload. Bu ayın 24'ünde abonelik başlangıcından tam 1 yılı geçmiş oluyor. Taahhüt normalde 2 senelik. İptal edebilir miyim? Edersem süreç nasıl işler ve modem 24 ay taksitli bu ayın faturasını ödediğimizde 12 ay taksiti kalıyor çıkarken onu bize bırakırlar mı?

Arkadaşlar Türk Telekom kullanyorum. ADSL paket 8Mbps download, 0.60 upload. Bu ayın 24'ünde abonelik başlangıcından tam 1 yılı geçmiş oluyor. Taahhüt normalde 2 senelik. İptal edebilir miyim? Edersem süreç nasıl işler ve modem 24 ay taksitli bu ayın faturasını ödediğimizde 12 ay taksiti kalıyor çıkarken onu bize bırakırlar mı?

1000TL civarında cayma bedeli ödersiniz.

12 ayın cayma bedelini alırlar.

Hocam baştan şunu söyleyeyim a maddesi b yasası c kuralı 1 sene geçince taahhüt cayma bedeli ödemeden çıkılıyor diye okuduysanız müşteri hizmetlerini arayıp sorun.

Herkesin klavyesi de kopyala yapıştır bu var 1
sene geçince taahhüt vermeden çıkılıyor diye.
Ama kaç kişi çıkıp yapmış bunu?
Yani diyeceğim ya ücreti ödeyip çıkacaksınız yada bekleyeceksiniz.

Hocam baştan şunu söyleyeyim a maddesi b yasası c kuralı 1 sene geçince taahhüt cayma bedeli ödemeden çıkılıyor diye okuduysanız müşteri hizmetlerini arayıp sorun.

Herkesin klavyesi de kopyala yapıştır bu var 1
sene geçince taahhüt vermeden çıkılıyor diye.
Ama kaç kişi çıkıp yapmış bunu?
Yani diyeceğim ya ücreti ödeyip çıkacaksınız yada bekleyeceksiniz.
O şeyle alakalı 12+12 ay sözleşme olmasıyla 12 ay bitince çıkabiliyorsunuz (Cayma bedelsiz. Ben öyle biliyorum.) Ama 24 ay direkt olunca 12. Ayında çıkmak isterseniz cayma bedeli alırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı