Türk Telekom Taahhüt İptal Süreci

Sözleşmede yer alan ve faydalandığın tüm indirimleri takır takır ödüyorsun ve buna ek olarak da son ayın faturasını ödüyorsun. Diğer ISSler ne durumda bilmiyorum ama Superonline 500 TLye kadar olan cayma bedellerini ödüyordu en son. Benim 100 küsür lira cayma bedelimi onlar ödemişti ben sadece 1 fatura ödemiştim.

Ödeyeceksin. :D
Peki ayın 27'sinde geçersem bu sefer de taahhüt cayma bedeli mi ödeyeceğim?
Eğer fatura gelmeden (5'inde geliyor sanrım) aboneliğini tamamen iptal ettirebilirsen ödemezsin ben bir yanlış yaptım yok yere bir fatura ödedim sen yanma bari[emoji2]
Evet, Türknet'e geçiş yaptıracağım tam ayın 28'inde.

Fatura kesim tarihinden önce başvurman lazım ki sonraki ayın faturasını da sana kitlemesinler. Ben fatura kesim tarihimden 1 gün sonraya kaldım istemeden, 1 fatura çaktılar direkt. :)

Peki ayın 27'sinde geçersem bu sefer de taahhüt cayma bedeli mi ödeyeceğim?

Evet, Türknet'e geçiş yaptıracağım tam ayın 28'inde.
Tam ayın 28inde yapma riskli ben sana kabaca bir hesap yapayım sen ayarla
Evrakları hazrılayıp göndereceksin, kimliği internetten yükleyeceksin ama şuna dikkat et kimliği önlü arkalı tek resimde yüklemen lazım, 2 resim yükleyemiyorsun. kargonun ulaşması 3 gün sürer, evrakları eksiksiz teslim alacaklar senin adına iptali onlar yapacak bunlar da bir 5 gün sürer yani faturadan 10 gün önce yaptır garanti olsun

Tam ayın 28inde yapma riskli ben sana kabaca bir hesap yapayım sen ayarla
faturadan 10 gün önce yaptır garanti olsun
Zaten öyle yapacağım büyük ihtimalle. Peki siz Türknet mi kullanıyorsunuz? Memnun musunuz?
Fatura kesim tarihinden önce başvurman lazım ki sonraki ayın faturasını da sana kitlemesinler. Ben fatura kesim tarihimden 1 gün sonraya kaldım istemeden, 1 fatura çaktılar direkt. :)
Fatura kesim tarihi derken? Yani ben ayın 28'inde iptal etmem gerekiyor zaten yoksa ceza bedeli öderim.
Bir de ayın 28'inde geçiş yaparsam ceza bedeli ödemem demi?

Zaten öyle yapacağım büyük ihtimalle. Peki siz Türknet mi kullanıyorsunuz? Memnun musunuz?
ben memnunum benim hat çok iyi değil zaten ama Ttnet ile 500Kb/s ile indiriyordum şimdi 1.5Mb/sn ile indiriyorum yani hazır internet hattın varsa sorun yaşamazsın öyle kurulummuş falan uğraşmıyorsun kullanıcı adı şifre gir kullan interneti

Fatura kesim tarihi derken? Yani ben ayın 28'inde iptal etmem gerekiyor zaten yoksa ceza bedeli öderim.
Bir de ayın 28'inde geçiş yaparsam ceza bedeli ödemem demi?

Müşteri hizmetlerini arayıp taahhütü bozunca ne kadar cayma bedeli ödeyeceği söylüyorlar, modem TT tarafından ücret alınmadan verildi ise ücretini veya modemin kendisini isterler fakat modemin ücretini ödeyip sahiplendiyseniz modem vs. ile ilgili sıkıntı olmaz sadece cayma bedeline modem ücretinde indirim uygulandıysa uygulanan indirim kadar cayma bedeline eklenebilir.

Çok saçma ve saç baş yolduran hesaplama sistemi var, kurulum ücreti, indirim ücreti, bağlantı ücreti vs. derken 300₺ gibi rakamlara hazır olun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı