Türk Telekom taahhütün ilk 14 gününde iptal edebilir miyim?

Hocam dünyanin en iyi firması olan pingi Frankfurt'ta 0 olan TürkNet ve Milleni'ye geçin.

Ya kardeşim seninle cidden uğraşamayacağım. Zaten çok sinirliyim. Bir de sen uğraştırma.

Yurtdışına 0 ping mümkün değildir oyundaki ping önemlidir. İki firmada da bolca şikayet varken ben olsam geçmezdim bu ikisine.

Aradım 160 TL fatura çıkardı dolandırıcılar. THH vereceğim bir de utanmadan aramışlar babamı taahhüt bitmiş. Faturayı 160 TL'ye çıkarmışlar 125 TL ödeyeceksiniz demişer. Babamda kanıp onaylamış. Hizmet sıfır bu şerefsizlerde.

Ya kardeşim seninle cidden uğraşamayacağım. Zaten çok sinirliyim. Bir de sen uğraştırma.

Aradım 160 TL fatura çıkardı dolandırıcılar. THH vereceğim bir de utanmadan aramışlar babamı taahhüt bitmiş. Faturayı 160 TL'ye çıkarmışlar 125 TL ödeyeceksiniz demişer. Babamda kanıp onaylamış. Hizmet sıfır bu şerefsizlerde.

Vay dolandırıcılar, alican kellesini bunların tekelcilere dava açıcan.

Türk Telekom kullanıyorum ve memnunum 360pde izlerken ufak takılmalar olsa da beğeniyorum. (İroni)

Hocam 4Mbps TT internet alıyorum 4K'da video izleyemiyorum TT cok kötü dolandırıyor bizi.

Arda bak kardeşim sen yazma ciddi söylüyorum. Sen memnunsun fakat ben memnun değilim. Ben kazık yemek istemeyen biriyim. Sen kazık fiyat yemeği demek ki seviyorsun.
Benzer olay 2 sene önce bize de olmuştu. Benden habersiz taahhüt yapmış akşam kıyamet kopmuştu ama neyse ki fiyat sizinki gibi kazık değildi, iyi ki de koptu benden habersiz onay falan verilmiyor artık. Bu da size ders olsun.

THH vereceğim ne düzgün bir hizmet ne bir şey var. Yıllık çanta dolusu para istıyorlar. Bir kerede düzgün hizmet görmedim bunlardan. Bir pandemide gördüm. Ondan sonrası yok zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı