Türk Telekom vs Millenicom

FosurtHan

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart : Gigabyte B450m s2h
İşlemci : AMD Ryzen 5 3500X 3.6 GHz
Ekran Kartı : Sapphire RX 5500XT 8GB
Ram : Corsair 16GB Vengeance 3000mhz
Ssd Nvme : Toshiba OCZ RC500 500 GB
Hdd : Seagate Barracuda 1TB
İşletim Sistemi : Windows 11 Professional
Merhaba, yeni taşınacağım evde sadece Türk Telekom fiber altyapısı mevcut. Türk Telekom'da 100 Mbps'lik paket 12 ay sözünde 559 TL.
Millenicom tarafında ise 100 Mbps'lik taahhütsüz Türk Telekom altyapılı paket 279,90 TL. Aralarında herhangi bir fark var mıdır? Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Merhaba, yeni taşınacağım evde sadece Türk Telekom fiber altyapısı mevcut. Türk Telekom'da 100 Mbps'lik paket 12 ay sözünde 559 TL.
Millenicom tarafında ise 100 Mbps'lik taahhütsüz Türk Telekom altyapılı paket 279,90 TL. Aralarında herhangi bir fark var mıdır? Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Superonline'ye bir bak derim fiber altyapın varsa kampanyalar var bayağı ucuz oluyor.

Senin yaşadığın durumu bizzat bende yaşadım. Bende fiber altyapıda Millenicom'u 5-6 senedir kullanıyorum, hatta şuanda oyun indiriyorum Epic Games üzerinden ve anlık 8 - 10 Mb Download'ım var. Ping'te sadece 9 ms civarlarında. Bence kesinlikle düşünme bile, Millenicom'a geç, ben en ufak bir pişmanlığım bile yok. Türk Telekom aynı fiyat olsa bile ben Millenicom kullanmaya devam ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı