Türk Telekom'a geçilir mi?

LuCiFeRoo

Hectopat
Binada hem TurkNet 1000MBPS hem Türk Telekom 1000MBPS altyapısı var Türk Telekom'a geçsem pişman olur muyum 24 ay taahhüt ile ilk yıl 450 sonraki yıl 530 TL'ye daha cezbedici göründü gözüme sizin fikriniz nedir? Malum TurkNet 230TL oluyor.

Binada hem TurkNet 1000MBPS hem Türk Telekom 1000MBPS altyapısı var Türk Telekom'a geçsem pişman olur muyum 24 ay taahhüt ile ilk yıl 450 sonraki yıl 530 TL'ye daha cezbedici göründü gözüme sizin fikriniz nedir? Malum TurkNet 230TL oluyor.
1000 Mbps Turknet var ama TT’ye geçicem diyorsun?

Ben bu taahhüt olayına karşı olduğum için tamamen TTNET'e karşıyım. Adamlar elini kolunu tamamen bağlıyor. TurkNet fanboyu değilim ancak taahhütsüz olsun istediğim zaman çıkayım ceza ödemeyim diye ayda 10 20 TL fazla ödemeye razıyım.

Ben Türk Telekom fiber kullanıyorum oyunlarda ping sorunu var onun dışında bir sorun yok indirme hızı çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı