Türkiye, 2040 yılına kadar benzinli ve dizel araç satışlarının tamamen sonlandırılacağını taahhüt etti

Yarın sona erecek olan 2021 birleşmiş milletler iklim değişikliği konferansı'nda dün, tüm dünyadan temsilciler ulaşım sistemleri üzerine toplandı. Toplantıda dünyanın en büyük otomobil üreticileri arasında yer alan 6 şirket, 2040 yılına kadar fosil yakıtlı araçların üretimini sonlandıracaklarına dair taahhüt imzaladı.

Dünya için güzel bir adım siz ne düşünüyorsunuz? Ben garajdaki Tofaş'ı çıkartıp gazlamaya gidiyorum(!)

Kaynak:Türkiye, Benzinli ve Dizel Araçlara Veda Ediyor: İşte Tarihi

Yarın sona erecek olan 2021 birleşmiş milletler iklim değişikliği konferansı'nda dün, tüm dünyadan temsilciler ulaşım sistemleri üzerine toplandı. Toplantıda dünyanın en büyük otomobil üreticileri arasında yer alan 6 şirket, 2040 yılına kadar fosil yakıtlı araçların üretimini sonlandıracaklarına dair taahhüt imzaladı.

Dünya için güzel bir adım siz ne düşünüyorsunuz? Ben garajdaki Tofaş'ı çıkartıp gazlamaya gidiyorum(!)

Kaynak:Türkiye, Benzinli ve Dizel Araçlara Veda Ediyor: İşte Tarihi
Ben elektrikli arabaları sevmiyorum.

Dünya normal olağan şekilde ilerliyor. Milyonlarca yıldır böyleydi. Kaldırılmasa bile birşey olacağından değil. Klasik yeni dünya düzenine ayak uydurma politikalarına çalıştırtıyorlar. Yakın zamanda iklim değişikliği bahanesiyle, evlere kapanmalar yaptırtacaklar şaşmayın. Facebook Meta açıldı boşuna mı açıldı? Eve tık saatlerce evde sanal ortamda gerçeklik gözlüğü ile tüm insanlıktan ve Doğadan uzaklaş. Son 20 yıla dönüp, sonra ileriye doğru bakarsak birşeylerin ters gittiğini anlayabiliriz. "Komplo teorisi demeden önce." Hepsi birbiriyle bağlantılı..

Geri
Yukarı