Türkiye F-4'lerin Yerini Hangi Uçak ile Doldurmalı?

Tamam ama 2 yıldan az kalmış, uçacak diyoruz, jet diyoruz, muharip diyoruz, ama ne ortada bir üretim var, ne ortada bir ete kemiğe bürünmüşlük var. Yani bir maket, bir fikir ve söylemlerden başka bir şey yokken nasıl uçacak bu uçak. Sadece uçmadan önce yer testi yapalım desen neredeyse 5 yıl sürer sorunları tamamen çözmek. Hani İHA veya pervaneli eğitim uçağı değil ki bu. Onlar için bile kaç yıl üretim ve test çalışması yapıldı. Hani deseler ki 2023'te start vereceğiz bak ona tamam derim ama sen 2023'te göklerde diyince ben o zaman şimdi dönüp bir üretim hattına bakarım hani nerede diye.

Bu 2023'te başımıza bir şeyler gelecek ama ben de anlamadım:) Ya Mars'a gideceğiz ya da mercimek almaya Fars'a gideceğiz bu gidişle🤣
Dediğim gibi: "Tabii ki seçim vaadi olarak düzenlenmiş olabilir, malum oy için her şeyi 2023'e koyuyorlar..."

Dediğim gibi: "Tabii ki seçim vaadi olarak düzenlenmiş olabilir, malum oy için her şeyi 2023'e koyuyorlar..."
Maalesef aklıma sadece bunun için söylenmiş bir tarih olması geliyor o kadar. Karadeniz'deki doğalgaz rezervi gibi. Sadece seçim odaklı vaatler bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı