Türkiye magazin saçmalığı

Çoğunlukla haklısınız ama Türkiye'de hip hop magazinsel değere sahip olacak kadar nitelikli değil. Hala arabalı klip çekip saçma sapan müzikler çıkarıyorlar. Demet Akalın bile olmayan zekasıyla hip hop piyasasının %80'inden daha iyi söz yazar.

Çoğunlukla haklısınız ama Türkiye'de hip hop magazinsel değere sahip olacak kadar nitelikli değil. Hala arabalı klip çekip saçma sapan müzikler çıkarıyorlar. Demet akalın bile olmayan zekasıyla hip hop piyasasının %80'inden daha iyi söz yazar.

Hocam bence biraz genelleme yapıyorsunuz, hala hip-hop ruhunu yaşatmaya çalışan MC'ler var.

Hocam bence biraz genelleme yapıyorsunuz, hala hip-hop ruhunu yaşatmaya çalışan MC'ler var.
Hocam zaten yok demedim. Ama ben artık dinlemiyorum. 3 yıl piyasanın içindeydim. Yeter. Bana göre hip hop ruhu yoktur. Hip hop araçtır. Şu an piyasadakilerin hepsi 2Pac'i örnek alır ama 2Pac bunları görse yüzlerine tükürür. Şimdiki MC'ler(siz öyle diyorsunuz ben palyaço diyorum) birbirlerine diss atıp piyasaya kapak atıp para yemekle meşgul.

Hocam zaten yok demedim. Ama ben artık dinlemiyorum. 3 yıl piyasanın içindeydim. Yeter. Bana göre hip hop ruhu yoktur. Hip hop araçtır. Şu an piyasadakilerin hepsi 2Pac'i örnek alır ama 2pac bunları görse yüzlerine tükürür. Şimdiki MC'ler(siz öyle diyorsunuz ben palyaço diyorum) birbirlerine diss atıp piyasaya kapak atıp para yemekle meşgul.

Bana göre düşünceniz yanlış, uyuşturucu içeren trap müziklerini disslemek bana göre palyaçoluk olmuyor. Para herkesin hedefidir doğru fakat palyaçoya dönüştüklerini sanmıyorum. Sevdiğim MC'lerden 4-5 şarkı bırakmak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Magazinden anlamam bilmem izlemem ama bazen görüyorum ve o haberci midir nedir, saçma saçma milletin afedersiniz bir yerine yapışan insanlara çok sinir oluyorum. Sanane olum milletin hayatından.

Geri
Yukarı