Türkiye'de Cumhurbaşkanı en fazla kaç kez seçilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gülüp geçmek en iyi yöntem bence. Ben sana Kılıçdaroğlu'nu ya da İmamoğlu'nu övdüğün için "trol" demedim. Ki iki şahsiyeti de ayrı ayrı severim.
Etiketlemeci bir zihniyete sahip olduğun için "trol" dedim. Ki zaten öylesin, olayı ve meseleyi tamamen çarpıtıp başka yönlere getiriyorsun sonra beni iftira atmakla suçluyorsun. Gerçekten bukalemun gibi renk değiştirebilme özelliğine sahipsin.
Etiketlemeci bir zihniyete sahip olduğun için "trol" dedim. Ki zaten öylesin, olayı ve meseleyi tamamen çarpıtıp başka yönlere getiriyorsun sonra beni iftira atmakla suçluyorsun. Gerçekten bukalemun gibi renk değiştirebilme özelliğine sahipsin.
Beni yalancıya benzetiyorsun, sonra genelleme yapıyorsun, etiketliyorsun ayrıca "iftiracı" diye.

Boşuna hayal kurmayın. Reis yine kazanacak. Biz boşuna hayal kuruyoruz. Bu millet hala cahil ve hep öyle olacak. Bu adam göçüp gitmediği sürece Cumhurbaşkanı olacak.

Etiketlerim çünkü muhalefeti sizin gibiler geriye götürüyor diyorum. Sen de üste çıkmaya çalışan her haksız gibi "troll" diye iftira atıyorsun.

Muhalefet "hayır aday olamazsın" dese bile malum kişi aday olabilir. O zaman bunu dillendirerek vakit kaybetmeye gerek yok diyorum. Bu söylediğim şeyde de haksız değilim, bu da seni rahatız etmiş belli.

Muharrem İnce senin bahsettiğin şeyin bir değişi olan "diploma" meselesini ağzından düşürmedi ve kaybetti diyorum. "Ya o kötü birisiydi zaten" deyip R yapıyorsun. Ekrem İmamoğlu benim bahsettiğim şekilde ilerledi, istifa mistifa dillendirmedi, seçimi kazandı diyorum. "Ya o tatlı dilliydi, ben onu çok severim" deyip saçma sapan cevap veriyorsun. Bukalemun kim belli oluyor gayet :D

Boşuna hayal kurmayın. Reis yine kazanacak. Biz boşuna hayal kuruyoruz. Bu millet hala cahil ve hep öyle olacak. Bu adam göçüp gitmediği sürece Cumhurbaşkanı olacak.
Beyaz toroslu JİTEM'cilere toz kondurmayan birisinden anca bu analiz beklenirdi zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı