Türkiye'de ilk kez gerçekleşecek tatbikat heyecanı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Yarın Türkiye genelinde yapılacak olan tatbikat beni gerçekten çok korkutuyor.
Bende panik atak var gerçek olmasa bile çok etkileniyorum.
Bunca zaman yapılmayan tatbikat neden 2023 yılına girmemize az kala yapılmaya başlanıldı?
Şahsi fikrim Lozan Barış Anlaşmasının 2023 yılında biteceğinden ve Türkiye kendi ham maddesini topraktan çıkartmaya başlayacağından diğer dünya ülkelerinin piyonları ile bir savaşa girebileceğimizi düşünüyorum.
Sizin fikriniz nedir?

Bunca zaman yapılmayan tatbikat neden 2023 yılına girmemize az kala yapılmaya başlanıldı?
Şahsi fikrim Lozan Barış Anlaşmasının 2023 yılında biteceğinden ve Türkiye kendi ham maddesini topraktan çıkartmaya başlayacağından diğer dünya ülkelerinin piyonları ile bir savaşa girebileceğimizi düşünüyorum.
Sizin fikriniz nedir?
Hocam tatbikat deprem tatbikatı.

Sizin fikriniz nedir?
Lozan 2023'te bitiyor aynen :D .

Hocam deprem tatbikatı çünkü herkes çök kapan tutun yapacak tatbikat sırasında. Eğer savaş tatbikatı olsaydı herkes sığınaklara indirilirdi.
Olmayan sığınaklara mı? Metroları sığınak olarak mı düşünüyorsunuz? Yoksa binada zeminde yer alan kısımdan mı bahsediyorsunuz?

Hocam deprem tatbikatı çünkü herkes çök kapan tutun yapacak tatbikat sırasında. Eğer savaş tatbikatı olsaydı herkes sığınaklara indirilirdi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ol

Olmayan sığınaklara mı? Metroları sığınak olarak mı düşünüyorsunuz? Yoksa binada zeminde yer alan kısımdan mı bahsediyorsunuz?
Hocam illaki bir yerlerde gıdanın da olduğu sığınaklar vardır. Bina bodrumlarına iniliyor genelde.

Bence yeteri kadar duyuru yapılmadı. O saatte haberi olmayanlar İnşallah bilinçsiz davranışlar sergilemezler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı