Türkiye'de Cumhurbaşkanı en fazla kaç kez seçilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazdıklarımdan gram bir şey anlamadan ve çıkarım yapmadan konuşuyorsun, gayet belli oluyor anlamadığın. Ben muharrem Ince'yi sevmem zaten. R falan yaptığım yok. Diploma meselesine gelecek olursak herkes biliyor Tayyip'in diplomasız olduğunu. Çok boş konuşmuşsun.

Oksijen yaramamış sana.

Gül bakalım gül, ama unutma ki son gülen iyi güler miş seni rant destekçisi utangaç Akp'li seni.

Ne? Mesajımı düzgün okudun mu? AKP'li değilim.

Beyaz toroslu jitem'cilere toz kondurmayan birisinden anca bu analiz beklenirdi zaten.

Akp'li değilimi keşke düzgün okusanızP

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben düzgün okuyorum ama sen düzgün inceleme, araştırma yapamıyorsun ki "Erdoğan kazanacak" yanılgısında boğuluyorsun.

20 yıldır streak yaptığı için olabilir mi?
Ben düzgün okuyorum ama sen düzgün inceleme, araştırma yapamıyorsun ki "Erdoğan kazanacak" yanılgısında boğuluyorsun.
Madem düzgün okuyorsun "Biz boşuna hayal kuruyoruz" cümlesinden ne anladın?

Etiketlemeci zihniyetin parçası olduğun her taraftan belli oluyor. Yok bilmem ne beyaz Toros'muş, JİTEM'miş falan filan yok San Andreas oyna. Kafan mı güzel senin? Doktora görün derim. Ben de şikayetimi yollayacağım. Hiç merak etme.

Devran döndü.
O kazanmasa kim gelcek ki :D? Hepsi birbirinin laciverti. Kimse düzgün yönetemedi bu ülkeyi Ata'm dışında.

Etiketlemeci zihniyetin parçası olduğun her taraftan belli oluyor. Yok bilmem ne beyaz Toros'muş, JİTEM'miş falan filan yok San Andreas oyna. Kafan mı güzel senin? Doktora görün derim. Ben de şikayetimi yollayacağım. Hiç merak etme.

Devran döndü.

Ona yazdığım şey başka bir konuyla alakalı. Haksızsın ve durumu toparlayamıyorsun, üzülüyorum sana.

Şimdi HDP'li olmadığımı yazarım MHP troll'ü diye iftira atarsın. Zeka seviyeni az çok belli ettin. Bence gerçekten git ve GTA SanAndreas oyna.

Çok mantıklı bir uygulama. Sınır getiriyor, dizginliyor kişiyi. Modern ülkelerin çoğunluğunda uygulanan bir kural aynı zamanda. Ve sen bana irticai faaliyetlere destek çıkan birini mi destekliyorsun? Ya da "memurum işini bilir" diyen ve yolsuzluğun önünü açan birisini mi? Bu kişilerin güzellemesini nasıl yapabiliyorsunuz aklım almıyor.
Ne alaka, 2 dakikada ne senaryolar uydurdunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı