Türkiye'de en çok para kazandıran meslek nedir?

Ablam, eniştem, dayım, yengem savcı ve hakim. Yazdıklarınızın hiçbiri doğru değil. Bilmeyen biri okusa kekleyeceksiniz. Ablamın maaşını birlikte çekiyoruz her ay kendisi aday 6 bin TL kazanıyor, eniştem ise savcı ve 10 bin kazanıyor. Dayım başsavcı 15 bin kazanıyor.

Gerçekten sesli olarak güldüm yazdıklarınıza. İnternette biraz araştırma yaparsanız bile yeni hakimlerin 10bintl civarı aldıklarını görürsünüz. Ki benim tanıdığım insanlar olduğu için biliyorum.

Ek olarak uzun süre çalışmış kişiler benim dediğim civarda alıyorlar.

Tıp alanı olabilir. Eskiden hukuk da dahil olabilirdi ama düşen üniversite puanları sonucunda geriye bir tek tıp kaldı. Alanında kendini geliştiren herkes az çok hak ettiği parayı alır. Umarım paraya göre meslek tercihinde bulunmazsınız.

Gerçekten sesli olarak güldüm yazdıklarınıza. İnternette biraz araştırma yaparsanız bile yeni hakimlerin 10bintl civarı aldıklarını görürsünüz. Ki benim tanıdığım insanlar olduğu için biliyorum.

Ek olarak uzun süre çalışmış kişiler benim dediğim civarda alıyorlar.
Troll dedikleri sizsiniz heralde. İnternetmiş hahaha. İnternetin gerçekliğini kanıtlayamazsın ama ben bordroyu kanıtlayabilirim. Gerçekten güldüm bu cevaba bide ciddi ciddi yazmışsın jsjdjjdd. Neyse dostum takıl böyle sallaması kolay özgürsün 👍

Konu Türkiye arkadaşlar...

Yandaş müteahhitlik. Vergi ödemezsiniz, 5 milyarlık işi 25 milyara yapıp 20 milyarı "ceplere" atarsınız. İsterse 10 katı fiyat teklifi yapan bir rakip firma olsun, o ihale yine de sizindir.
Yanlış konudasın. Maaşlı bir çalışanı konuşuyoruz kendi işi, firması olanları değil.

Geri
Yukarı