Ilk kez gözlük takmak

Teşekkür ederim. Uyumuşum gece tavsiyeleriniz için teşekkürler bizim gözlük hazır. Yemek yiyince gideceğiz. Beğenerek aldım ama neyse sonradan fikrim değişmez :D

Silerken bezi illa ıslatmana gerek yok. Ben ilk aldığım zaman gözlüğü tamamen su yapıyordum gerek yok.

İlk taktığın zaman oyunda 720P çözünürlükten 4K çözünürlüğe geçmiş gibi olabilirsin. Bazıları baş dönmesi olabileceği konusunda uyarmış o bende olmamıştı.

Zararlı mı bilmiyorum ama ben gözlüğün çerçevesini 2 hafta aralıklarla sabun kullanarak yıkıyorum.

Sürekli tak çıkar yapmaman gerekiyor diye biliyorum. Ben sadece uyuyorken çıkarıyorum.

Gözlük bu sonuçta başka tavsiye verilebilir mi bilmiyorum.

Sol 0.75 sağ 1 miyop. 1 günde alışırsın zor bir şey değil. Taktigin zaman ben aslında hiçbir şey görmüyormusum diyeceksin kendine. Hayat daha güzel gözükecek, sürekli manzaraya vs. bakmak isteyeceksin. Ben şu an araç kullanırken ve film izlerken takıyorum sadece.

Fazla olayı yok. Gözlüğü cikardigin zaman camı değecek şekilde bırakma, cizilir.
Kirlendikce temizleme mendili ile temizlersin.
Gözlerini tembelliğe alıştırma, gözlüğü sürekli takma. Gozlukle isin yoksa çıkart.

Yeni konular

Geri
Yukarı