Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen cennete girme mevzusunu bu şekilde mi sanıyorsun? Gerçekten nasıl bir ortamda doğup büyüdüğünü bilmek isterim.

Ne demek usame bin ladin cennete girememiş arabistan doğumlu şeriat falan anlarsın ya?

Gelir mi gelmez mi bilmiyorum ama kimse benim hayatıma karışamaz, şortla dışarı çıkıyorum diye veya başka bir sebepten bana karışacak ahlak polisini alaşağı ederim. Zaten günlerim sabır testi gibi geçiyor, bir de buna tahammül edecek değilim.

Türkiye'de çoğu insan şizofren zaten :) herkes Müslüman'ım der ama haram günah yanlış ahlaka sığmayan ne varsa yapar. Way be köşeyi döndü derler saygı gösterirler...değirmenin suyuna kimse bakmaz nereden geldiğine.

Bu konuda katılıyorum hocam size.

Biz Türkiye'den bahs ediyoruz.

Şakasız söylüyorum yazdıklarını düşününce tüylerim dikeldi, içim ürperdi. Sen şeriatın kanunlarınız ne kadar sert ve net olduğunun farkında değilsin sanırım. Bir aç bak şeriat'ın kanunlarına sonra bir düşün bakalım o kanunlar ile hayatta kalabilecek misin?

Şakasız söylüyorum yazdıklarını düşününce tüylerim dikeldi, içim ürperdi. Sen şeriatın kanunlarınız ne kadar sert ve net olduğunun farkında değilsin sanırım. Bir aç bak şeriat'ın kanunlarına sonra bir düşün bakalım o kanunlar ile hayatta kalabilecek misin?

Hocam çocuk ya cidden çocuk varmayın üstüne.

1685317977417.png

Dosya Ekleri

• 1685317942769.png
    1685317942769.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 27
Türkiyede çoğu insan şizofren zaten :) Herkez müslümanım der ama haram günah yanlış ahlaka sığmayan ne varsa yapar.
Bu seni ne ilgilendirir? İslam dinine göre bunun hesabını soracak olan Allah'tır, kim olduğunu mu şaşırdın yoksa?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı