Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Afganistana da gideriz selam verir döneriz, Arabistana da gideriz ibadetimizi yapar döneriz. Bu devlet için benim ecdadım canını feda etti. Şehit, gazi oldu. Zorla bir şey yaptırma niyetimiz yok ama gönlümüzden geçen budur. Gün gelip milletimizin de gönlünden geçen şeriat olunca Şeriat gelecek inşallah.

Burada herkese tek tek cevap vermeyle uğraşamam ama fikir hürriyeti olan bir ülkede yaşadığımızı da belirteyim. Önce saygı duymayı ve karşıdakini anlamaya çalışmayı öğrenin. Sonra istediğiniz konu da tartışabiliriz.

O zaman sana kötü haberi vereyim 😀. Bırak Tayyibi, Allah'ın bile gelse şeriat uygulanamaz bu ülke de. Halk cahil ama şeriat isteyecek kadar da cahil değil. Aynen fikir hürriyeti aynen, şimdi böyle ağlarsın tabii, bak bakalım o çok sevdiğin şeriatın insanlara fikir ve ifade özgürlüğü sunuyor mu? İnsanlara özgürce yaşamak hakkı veriyor mu? Boş boş "ifade özgürlüğü" diye ağlama burada. Şeriat gibi fikirler tamamen dışlanması ve başının ezilmesi gereken fikirlerdir.

Afganistana da gideriz selam verir döneriz, Arabistana da gideriz ibadetimizi yapar döneriz. Bu devlet için benim ecdadım canını feda etti. Şehit, gazi oldu. Zorla bir şey yaptırma niyetimiz yok ama gönlümüzden geçen budur. Gün gelip milletimizin de gönlünden geçen şeriat olunca Şeriat gelecek inşallah.

Burada herkese tek tek cevap vermeyle uğraşamam ama fikir hürriyeti olan bir ülkede yaşadığımızı da belirteyim. Önce saygı duymayı ve karşıdakini anlamaya çalışmayı öğrenin. Sonra istediğiniz konu da tartışabiliriz.

Komikmiş hocam, yalnız bunu her yerde söylemeyin suç çünkü bu.😀
Ek olarak örnek aldığın adamlar Irak'ta "Allah için" kafa kesiyor, umarım en kısa zamanda onların yanına gidersin.

Afganistana da gideriz selam verir döneriz, arabistana da gideriz ibadetimizi yapar döneriz. Bu devlet için benim ecdadım canını feda etti. Şehit, gazi oldu. Zorla bir şey yaptırma niyetimiz yok ama gönlümüzden geçen budur. Gün gelip milletimizin de gönlünden geçen şeriat olunca şeriat gelecek inşallah.

Komuniste ve bölücülere verilen sözün değeri yoktur!
Şeriatı destekleyene ben objektif olarak bakmam ve yargılamam.

1689622469016.png

1689622485271.png

Ah ah nerede o eski laik ordu.

@Umut Nas avukat bey kaldı ki oraya üç milyon insanın sığabilmesi mümkün değil. Taş çatlasın 500 bin kişi vardı o cenazede.
100kdan fazla değildir umarım ya, birde oraya giden insanların 10da 9u patron zoruyla götürülüyor. 2018 seçimi olması lazım, babam (o aralar EGO'da çalışıyordu) zorunlu olarak bi' REİS mitingine gitmişti, o gün hiç çalışmamasına rağmen mesai ücretini almıştı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı