Türkiye'yi aşağılayan tipler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Screenshot_2019-05-09-20-47-02-510_com.instagram.android.jpg

@Neşeli Enginar

Ben Dinleri kötülemiyorum İsteyen istediğine tapar buna saygım var ama ben tapmıyorum önemli olan öğrenmek diyorum Dinler ise öğrenmeyin ben zaten biliyorum demeye getiriyor.
Neyse, görüşüne katılmıyorum, ama saygı duyuyorum. Bu ülke hepimizin. Umarım çok iyi yerlere gelelim, hep birlikte.

Ben Dinleri kötülemiyorum İsteyen istediğine tapar buna saygım var ama ben tapmıyorum önemli olan öğrenmek diyorum Dinler ise öğrenmeyin ben zaten biliyorum demeye getiriyor.
Dinler ben zaten biliyorum demeye getirmez. Din algısı değişir Din değişmez...
Allah zaten her şeyi bilir sınırsız sonsuz bilgi sahibidir. İnsan doğası gereği araştırır bilinmeyenden korkar ve bilinmeyeni araştırır. Ama insan bu dünyada herşeyi bilemez Uzayı, Uzayın ötesini, Evrenin ötesini vs vs. Burada dinler devreye girer. ''Fıtrattır bu...''
Eğer araştırırsanız. Kuranda düşünmek araştırmak okumak ile ilgili ayet bulabilirsiniz. Ayrıca birçok hadiste mevcut.

Hocam naptınız kalbime indi, Aniden öyle denir mi ya :D
Doğruya doğru hocam her fırsatta ne kadar ilkel bir toplum olduğumuzu söylüyorum. Konuyu açan arkadaş gelişmişlik seviyesini silahlarla falan kıyaslıyor, keşke onu da yapabilsek dışarıdan yardım almadan.
Bu mantıkla gidersek Pakistan, kuzey Kore falan çok gelişmiş ülkeler. Nükleer güç sonuçta :D
Mesela Belçika geri kalmış bir ülke onlar gibi silahlar yapamıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı