TürkNet internet sorunu

Türk Telekom'dan Turknet'e geçiş yapmadan önce 15 mbit sabit hız alıyordum, sizce bu kasıtlı bir yavaşlatma olabilir mi? @Nicksizfury @mühendis1234
Hocam ben bunu kimseye anlatamıyorum. Türk Telekomun sizle ne alıp veremediği varda kasıtlı yapsın özellikle çalışanlar ? Türk Telekom çalışanları maaşına bakıp işini yapar onlarda senin benim gibi insan.

Hocam ben bunu kimseye anlatamıyorum. Türk Telekomun sizle ne alıp veremediği varda kasıtlı yapsın özellikle çalışanlar ? Türk Telekom çalışanları maaşına bakıp işini yapar onlarda senin benim gibi insan.
Bilmiyorum hocam ama durduk yere 13mbit'lik yavaşlama saçma geldi o yüzden söyledim.

Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yapmadan önce 15 Mbit sabit hız alıyordum, sizce bu kasıtlı bir yavaşlatma olabilirmi? @Nicksizfury @mühendis1234

Eğer ki öyle bir kısıtlama söz konusu olsa sadece size değil genel olarak bölgenize yaparlar. Kısıtlama gibi bir durum olmaz. Ama yoğunluktan dolayı onlar kısıtlamasa da sizin hızınızda düşüş olmuş olabilir.

TurkNet çözüm merkezi iç tesisatınızda sorun olduğunu belirtmiş zaten. İç tesisatınızın kontrol edilmesi gerek eğer iç tesisatınızda sorun yok sorun gerçekten TT kaynaklı ise zaten ücret alınmıyor. İç tesisatınızda sorun varsa faturanıza 99 TL ücret yansıyor ve kablo çekilmesi gerekirse onun ücreti kablonun uzunluğuna bağlı elden alınıyor.

Geri
Yukarı