TürkNet nasıldır?

Voltran

Kilopat
Daha fazla  
Abone olanlar fikirlerini yazarsa sevinirim. Taahhüt olmaması güzel taraflarından birisi. Internete erişimde problem olunca ilgileniyorlar mı? Abone oldum diyelim memnun olmazsam çıkmak isteyince sorun çıkartıyorlar mı? Müşteri hizmetleri ilgi gösteriyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün kurtuldum o firmadan umarım abone olmak gibi bir hata yapmazsın. Müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermiyor ve kesinlikle yardımcı olmuyorlar, arıza kayıtlarını kapatıyorlar sizden habersiz.

Şöyle bir olay var. Sorun yaşayanlar ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçenler sonun kadar gömüyor ancak sorun yaşamayanlar da sonuna kadar övüyor. Yani aldıktan sonra bir iki ufak sorunlar karşılaşıp, müşteri hizmetleri pek sık araman gerekirse yandın. Yoksa çok iyi. En azından yapılan yorumlardan sonra görüşüm böyle.

Arkadaşım TürkNet hakkında duyduğum iyi olgular karşısında ben de geçmeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşım da çok memnun tavsiye ederim. Tek sıkıntısı TürkNet modem vermiyor.

Kullanan arkadaşlar hangi modemleri aldınız? Bende geçeceğim ancak modem konusunda kararsızım. Fikirlerinizi bekliyorum.

Şöyle bir olay var. Sorun yaşayanlar ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçenler sonun kadar gömüyor ancak sorun yaşamayanlar da sonuna kadar övüyor. Yani aldıktan sonra bir iki ufak sorunlar karşılaşıp, müşteri hizmetleri pek sık araman gerekirse yandın. Yoksa çok iyi. En azından yapılan yorumlardan sonra görüşüm böyle.
Aynen bu arkadaşın dediği gibi sorun yaşamayıp kullanan arkadaşlar memnun görünüyor ama yaşarsan çözümü yok :)

Hayırlı olsun hocam. Hangi modemi alacaksınız?
Hocam bende mevcut modem var. Zyxel'in kablosuz modemi o iş görür bana. Şu an net karar vermedim ama taahhüt olmadığı için TurkNet olabilir. Ya da Ttnet, Superonline kafama yatarsa olabilir. Genelde 2 yıl taahhüt verdikleri için hoşuma gitmiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı