TürkNet Rezaleti

TürkNet YAPA altyapısında değilseniz TürkNet'in bir suçu yok. Türk Telekom altyapısında sorun var, ya da binanızdaki kabloları kontrol ettirin.

Sanki taahhüt imzalatmışlar sana gibi konuşup 2 senedir çile çekiyorum diyorsun. Turknet'i iptal ettirip millenicom, uydunet gibi alternatiflere geçseydin. Bu arada 35lik paketten bahsediyorsan büyük ihtimal altyapın turktelekomdur, kesilmeler de turktelekom bazlı oluyor. Ben Turknet süper demiyorum ama nefret kusmak yerine aboneliğini iptal ettirmen güzel bir çözüm.

TürkNet senin altyapının sahibi değil. TT ile ilgili bir sorun ki yukarıda SNR değerinin düştüğünü söylemişin. Akşamları SNR değeri düşmesi normal yoğunluk oluyor. Benim sabah 8 mesela akşamları 6 oluyor. Sabah ise tekrar 8 oluyor gayet normal. TürkNet sadece TT altyapısı kiralıyor. Şunu desen sana hak verirdim. Altyapım iyi ama kablolu bağlanmama rağmen modemi değiştirmeme rağmen paket kaybı veya yüksek ping yaşıyorum deseydin. Yüksek ping derken internet kullanımı 0 iken yaşıyosan. Sana hak verirdim ama yazdığını hiç görmedim.

Sana bir şey diyeyim 3 yılı bulmuşdur ben bu kadar rezalet girmedim Bagcilardayim ben birkere upload hızımı 1'in üstünde görmedim gerçekten bak ADSL internet bağlantım var geçen ay bir internet kesintisi oldu 3 gün kadar sürdü adamları arıyoruz yakın çevrenizde arıza sorunu var diye TürkNet botu söyledi en son bir hata raporu yaptım webten zaten hız kötü internetten verim alamiyorum gelmezse çıkacağım falan adamlar ertesi gün aradılar nasıl ama böyle çıkmayın Bağcılar'da aktif fiber çalışması var çıkmayın yakın zamanda fiber gelecek falan sonra internetinizi yaptık modeminizi kurup tekrardan kullanabilirsiniz dediler berbat bir yer müşteri kaybetmemek için yalan söylüyorlar ben daha mahallede rastlamadım bir çalışmaya Allah sonumuzu hayretsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı